Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Të gjitha në Librazhd

Agila , 2
Astra , 42
Corsa , 25
Frontera , 5
GT , 1
Insignia , 4
Meriva , 9
Movano , 1
Vectra , 16
Vivaro , 1
Zafira , 19

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Librazhd,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel | Librazhd ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Mar 19:47 Makina , Librazhd

Opel insignia

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 12:23 Makina , Librazhd

Opel Meriva 1.4 Gaz benzin 2005

2 500 EUR Çmimi me zbritje

22 Shk 20:36 Makina , Librazhd

Opel meriva 1.6 benzin gaz super gjendje okazion

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 15:49 Makina , Librazhd

Opel

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 12:53 Makina , Librazhd

Opel Insignia

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 11:12 Makina , Librazhd

Opel ignisia portobagazh

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Dhj 22:03 Makina , Librazhd

shitet

2 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 19:25 Makina , Librazhd

Shitet Xhipi me letra 2.2 nafte

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 05:58 Makina , Librazhd

opel meriva

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Nën 19:20 Makina , Librazhd

Opel Meriva 1.4 Nafte

2 200 EUR Çmimi me zbritje

13 Nën 01:15 Makina , Librazhd

opel meriva

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Nën 12:15 Makina , Librazhd

opel meriva

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Tet 11:28 Makina , Librazhd

Opel Vectra Ne Shitje

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Gush 22:26 Makina , Librazhd

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 20:36 Makina , Librazhd

shitet makina

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Gush 18:32 Makina , Librazhd

Opel Astra 1.7 cdti

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Qer 12:28 Makina , Librazhd

Opel

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 18:40 Makina , Librazhd

Shitet opel corsa 1.3 cdti

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 14:24 Makina , Librazhd

opel

1 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 17:01 Makina , Librazhd

opel asta

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 22:43 Makina , Librazhd

shitet opel astra

1 700 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 22:42 Makina , Librazhd

opel

1 700 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 20:30 Makina , Librazhd

opel

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 16:13 Makina , Librazhd

opel astra

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 20:10 Makina , Librazhd

opel astra

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 15:45 Makina , Librazhd

opel astra

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 23:52 Makina , Librazhd

"SHITET OPEL VECTRA VP.2000 BENZINË - GAZ"

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 13:52 Makina , Librazhd

Shitet opel vectra 1.8 benzin/gaz

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 13:44 Makina , Librazhd

Shitet Opel vectra 1.8 benzin/gaz

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 12:46 Makina , Librazhd

Shitet makina

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 00:55 Makina , Librazhd

SHITET OPEL VECTRA VP.2000 BENZINË - GAZ

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 09:29 Makina , Librazhd

Opel Agila 1.6

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Sht 10:45 Makina , Librazhd

Opel

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 08:31 Makina , Librazhd

Urghent Okazion letra per 1 vit

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Korr 19:55 Makina , Librazhd

Okazion

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 12:26 Makina , Librazhd

Opel Frontera

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 00:22 Makina , Librazhd

OPEL VECTRA C 2.2 GTS

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 14:00 Makina , Librazhd

Opel zafira

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 08:31 Makina , Librazhd

shitet

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 17:32 Makina , Librazhd

Opel vektra 1700 euro

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 16:22 Makina , Librazhd

Shitet

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 18:17 Makina , Librazhd

Opel Astra

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 18:03 Makina , Librazhd

Shitet ose ndrrohet me makin.6+1

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Mar 17:34 Makina , Librazhd

Shitet opelz zafira 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 09:01 Makina , Librazhd

Opel

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Jan 10:27 Makina , Librazhd

Opel corsa

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 08:28 Makina , Librazhd

Shitet

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Nën 14:07 Makina , Librazhd

Shitet makina

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 18:09 Makina , Librazhd

Corsa

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 22:58 Makina , Librazhd

Opel

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel | Librazhd juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione