Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Astra Të gjitha në Librazhd

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Librazhd,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel Astra | Librazhd ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Dhj 22:03 Makina , Librazhd

shitet

2 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 22:26 Makina , Librazhd

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 20:36 Makina , Librazhd

shitet makina

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Gush 18:32 Makina , Librazhd

Opel Astra 1.7 cdti

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Qer 12:28 Makina , Librazhd

Opel

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 14:24 Makina , Librazhd

opel

1 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 17:01 Makina , Librazhd

opel asta

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 22:43 Makina , Librazhd

shitet opel astra

1 700 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 22:42 Makina , Librazhd

opel

1 700 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 20:30 Makina , Librazhd

opel

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 16:13 Makina , Librazhd

opel astra

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 20:10 Makina , Librazhd

opel astra

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 15:45 Makina , Librazhd

opel astra

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 12:46 Makina , Librazhd

Shitet makina

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 08:31 Makina , Librazhd

Urghent Okazion letra per 1 vit

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 18:17 Makina , Librazhd

Opel Astra

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 08:28 Makina , Librazhd

Shitet

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Tet 17:29 Makina , Librazhd

Opel astra me portobagazh

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Tet 17:51 Makina , Librazhd

Opel astra me portobagazh

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Tet 12:49 Makina , Librazhd

Opel astra G

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 17:43 Makina , Librazhd

Opel Astra benzin

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 11:30 Makina , Librazhd

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 11:22 Makina , Librazhd

Opel Astra benzin

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 12:10 Makina , Librazhd

Me dekumenta te sapo bera

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 10:41 Makina , Librazhd

Opel Astra

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Gush 21:34 Makina , Librazhd

Opel

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Korr 13:54 Makina , Librazhd

Shitet makina

1 800 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Nën 16:32 Makina , Librazhd

Opel Astra dizel 2000

700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Tet 13:25 Makina , Librazhd

Opel astra diesel

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Tet 12:53 Makina , Librazhd

Shifter opel astra

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Gush 11:20 Makina , Librazhd

Librazhd

1 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Gush 12:22 Makina , Librazhd

Opel Astra dizel

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Shk 13:42 Makina , Librazhd

shitet

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 20:26 Makina , Librazhd

Opel Astrra 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Gush 20:56 Makina , Librazhd

Opel Astra dizel

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Korr 14:08 Makina , Librazhd

Opel Astra port bagash

20 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 18:05 Makina , Librazhd

shitet

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 19:06 Makina , Librazhd

Shitet makina 400€ per arsye mos perdorimi

400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Nën 21:03 Makina , Librazhd

Opel Astra dizel

1 200 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 20:55 Makina , Librazhd

Opel Astra dizel

900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 18:15 Makina , Librazhd

Per shitje

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 10:54 Makina , Librazhd

Opel Astra 1.9 CDTI Diesel

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel Astra | Librazhd juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione