Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 220 Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 220 | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Mar 12:38
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz C class 220

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:16
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz 220 Cdi Facelift SapoTarguar

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 22:18 Makina , Tiranë

Shes sprinter 315 cdi vene 8+1 viti 2012

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:17 Makina , Tiranë

SHES OKAZJON SPRINTER 413 VITI 2006 vene 32+1

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:01 Makina , Tiranë

BLEJ MAKINA

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 21:16 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz 220 Cdi Facelift SapoTarguar

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:12 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ 220 CDI VITI 2000 MANUAL

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:06 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C class w205

22 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:08 Makina , Tiranë

Mercedes 2010 naft 220 okazion 11000 euro ska diskutim

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:02 Makina , Tiranë

C class 220 amg line

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:53 Makina , Tiranë

Shitet C Class 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:50 Makina , Tiranë

C class okazionnn

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:47 Makina , Tiranë

��Brumatrice Sokany�� ✅Fuqia: 1500w ✅Kapaciteti: 6.5L ✅Mater

14 000 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:37 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez-Benz C220 CDI⁣ i Sapotargua!!

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:30 Makina , Tiranë

Shitet për arsye emigrimi

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:36 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet me tauran,golf automat…

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:21 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET MAKINË MERCEDES GLK 220 ME NAFT

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E220

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:51 Makina , Tiranë

E 220 nafte super gjendje.

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:50 Makina , Tiranë

Okazion Shitet Mercedes-Benz w203 Cmimi 3300 Euro

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:42 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz c220

2 200 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:38 Makina , Tiranë

E 220 CDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:19 Makina , Tiranë

shitet vape crysta me drite (winkbar)me te mirat ne treg

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:37 Makina , Tiranë

Mercedes benz 202

26 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:51 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 Automatik

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 Makina , Tiranë

Benz automat

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:10 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C220 CDI 2011 KAMBIO AUTOMATIKE

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 Makina , Tiranë

SHITET C KLAS VITI 2006 AVANGARDE AUTOMAT FULL

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E Class 220

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

MERCEDEZ 204 C-KLAS VITI 2011 ME 122 000 KM

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:09 Makina , Tiranë

Okazion Mercedes Benz C class w204

6 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:58 Makina , Tiranë

Benc

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:23 Makina , Tiranë

Mercedes benc E Class 211

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:51 Makina , Tiranë

Sprinter 311Cdi

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:17 Makina , Tiranë

Mercedes benz 220

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:16 Makina , Tiranë

Mercedes benz 220.

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:52 Makina , Tiranë

Shitet Benz C-class Elegance

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:22 Makina , Tiranë

Mercedes benz 202

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 14:18 Makina , Tiranë

EVO E 220 AVANTGARDE, SPORT PACKET

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:43 Makina , Tiranë

Shitet E Class Evo viti 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:13 Makina , Tiranë

Mercedez Benz E-220. 2014

15 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 12:05 Makina , Tiranë

Sprinter

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:57 Makina , Tiranë

Gjendje 10/10

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:12 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Clas 220 Cdi kambio manuale letra te paguar

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 19:28 Makina , Tiranë

Auto kazion

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 16:28 Makina , Tiranë

Benz E220 2007 - 6800 Euro

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 16:07 Makina , Tiranë

Benz 203

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 15:22 Makina , Tiranë

Mercedes Benz w204 C Class 2.2 Nafte 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 09:39 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ��Shitet��

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 09:39 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ��Shitet��

3 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 09:16 Makina , Tiranë

220 cdi avangard super gjendje krah anglez

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 09:02 Makina , Tiranë

Mercedes benz

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 220 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione