Mercedez benz | Tiranë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 3061
Audi , 13
BMW , 6
Ssangyong , 3
Ford , 3
Chrysler , 2
Fiat , 2
Renault , 2
Toyota , 1
Buick , 1
Peugeot , 1
Honda , 1
Artega , 1
MG , 1
Bentley , 1
Lancia , 1
Sot 04:15 ,

Range rover autobiography

50 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 04:15 ,

Mercedez benz c klas nafte

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:15 ,

BMW X5 nafte 10/10

10 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 04:15 ,

Vw pasat automat

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 04:14 ,

Volkswagen Pasat 2.0 nafte automatike dsg okazion

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:09 ,

Shitet fugon Sprinter

20 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:31 ,

Mercedes Benz ML 350 Bluetec Look Amg Panoramike

19 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:19 Dyqani ,

MERCEDEZ BENZ VIANO 2010 SWISS AUTO

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:07 ,

MERCEDEZ -BENZ C220CDI ///AMG LINE

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 Dyqani ,

MERCEDEZ BENZ C220 SWISS AUTO

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 ,

MERCEDEZ EVO 320 2009

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:22 ,

E-CLASS 220 CDI - BAXHO - AUTOMATIK - FULL

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:06 ,

Audi S8v10 5.2 NDERRIM +diferenc nga un 0693585393

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:05 ,

Mercedez Benz 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:59 Dyqani ,

Shes Mercedes Benz SLK 200 . JEPNI OFERTE !!!!

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:35 ,

GL SAPO ARDHUR SUPER GJENDJE FULL OPSIONVITI 2011

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:26 ,

SHITET MERCEDEZ -BENZ

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:26 ,

Shitet mercedes benz c klas sport edition

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:25 ,

SHITET MERCEDEZ -BENZ

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:01 ,

Mercedez-benz..Taxi 24 ore....4+1 dhe 6+1 vende

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:36 ,

BLEJMË TË GJITHA LLOJET E MAKINAVE

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 19:18 ,

Mercedez benz c220 automat i sapoardhur nga ����

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:17 ,

MERCEDEZ BENZ ML280 CDI AUTOMATIKE...SUPER OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:17 ,

MERCEDEZ BENZ B180 AUTOMAT I SAPOARDHUR NGA ����

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:16 ,

MERCEDEZ BENZ B180 I SAPOARDHUR NGA ���� ME DOGAN

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:16 ,

MERCEDEZ BENZ E200 VITI 2011 AUTOMAT .... OKAZION

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:58 ,

MERCEDES BENZ C220

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:50 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:22 ,

Shitet Mercedes Benz 350 bluetec viti 2010 FULL

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:22 ,

Shitet Mercedes Benz ML 350 bluetec viti 2010 FULL

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:22 ,

Shitet Mercedes Benz 350 bluetec viti 2010 full

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:21 ,

Shitet Mercedes Benz ML 320 viti 2008 full opsion

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:21 ,

Shitet Mercedes Benz ML 320 CDI FULL

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:21 ,

Shitet Mercedes Benz ML 320 CDI viti 2007

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:52 ,

SHITET E CLAS 350 CDI AMG VITI 2010 SUPER FULLLL

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:37 ,

Konvertimi i hartes se navigatorit nga Kanada ne Europe

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 17:29 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automat Avangarde FULL

3 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:22 ,

Azhornime dhe konvertime hartash ne Full Europe

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:22 ,

Hartat e vitit 2020 per VW

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:22 ,

Kodim me kompjuter te licensuar VAG

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 17:22 ,

Hartat e fundit per navigatoret origjinal

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:22 ,

Hartat per Navigator Origjinal

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 17:22 ,

Hartat e reja per navigatoret origjinal

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:21 ,

Riparime software dhe hartat per Audi

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:21 ,

Azhornime hartash ne Full Europe 2020

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:58 ,

Mercedes Benz C Class 200 kompresor

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:45 ,

Shitet E-Class 220

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:32 ,

Okazjon

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999


Në fillim