Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina pa dogan - Makina Të gjitha në Kukës

Audi , 17
BMW , 11
Opel , 10
Ford , 10
Škoda , 4
Fiat , 4
Renault , 4
Toyota , 2
Seat , 2
Hyundai , 2
Peugeot , 2
Mazda , 1
Buick , 1
Citroën , 1
Rover , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina pa dogan ,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina pa dogan Të gjitha | Makina | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:50 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Kukës

Audi A3 1.9TDI VITI 2007 Pa Dogan

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:45 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Kukës

BMW 120d AUTOMATIK 2014 Pa Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

MERCEDES BENZ E 2015 Bluetec Pa Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:38 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Kukës

Skoda Octavia 1.6 TDI 2014 DSG Pa Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kukës

GOLF5+ 1.9TDI���� OKAZJOOOON!!!!

3 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 14:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Kukës

Mercedes Vito 111CDI 2009 Pa Dogan

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 11:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Kukës

ML320 4 matic

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Pri 07:13 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Kukës

Audi Q7 3.0 TDI Viti prodhimit 2007

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 00:49 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kukës

Audi A6 2.4benzin euro4

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 19:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

Golf 1.4 16V Euro 4

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 21:14 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Kukës

Skoda

1 234 567 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 10:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

VW Touran Automatik

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 19:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

✅SHITUR✅

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 21:59 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Kukës

Opel Meriva 1.7Cdti

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Jan 10:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kukës

Shes Tiguan 2.0 TDI R-line 4 Motion Automatik

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Jan 20:55 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Kukës

❗SHITET AUDI A5 2011❗

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Dhj 16:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kukës

Vw passat b7 2.0 tdi manual

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Dhj 22:06 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Kukës

Bmw 318d F31 2.0d automatic 8g pa dogan

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 16:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

Golf 5 2.0 Automat��������

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 06:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kukës

Passat 2.0 DSG AUTOMATIK VITI 2014 +38344362990

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 13:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kukës

✅SHITUR✅

6 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 21:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kukës

Passat B 8.5 DSG 2019

16 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 15:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kukës

Mercedes E220d 4Matic viti 2018 pa dogan

11 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 15:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

Shitet

2 300 EUR

25 Gush 14:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Kukës

Mercedes E200 CDI Automatik Pa Dogan

23 Gush 17:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kukës

✅SHITUR✅

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Gush 14:08 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Kukës

BMW X5 3.0D2014 Pa Dogan Modeli X5 35 D Xdrive

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 22:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

Touran 2.0 naft. Pa Dogan 7 ulse

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 18:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

Touran

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 11:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

VW TOURAN 2.0 TDI NAFTË EURO4 PA DOGANE

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Qer 22:29 Makina  ·  Citroën  ·  C5  ·  Kukës

Shitet CITROEN C5

1 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 18:36 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Kukës

Shes Audi Q7 3.0 TDI S-line 2017

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Pri 13:52 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Kukës

BMW 320i XDrive (Kosove)

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 12:42 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Kukës

Bmw 320i M-packet Cabriolet Hardtop viti 2003 Pa dogan b04

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 17:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

✅SHITUR✅

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 15:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

Touran 1.9 Manual

17 Dhj 11:06 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kukës

Audi Q5 3L

18 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 14:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

Mercedes E 220 EVO AUTOMATIK KLIM EURO 4 PA DOGAN 2005

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 17:16 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Kukës

Ford Mondeo

100 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 07:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kukës

Mercedes benz 2.20 cdi

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 10:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Kukës

Mercdess A Class

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 10:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

Mercedes E 220 EVO AUTOMATIK KLIM EURO 4 PA DOGAN 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Sht 17:54 Makina  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Kukës

fiat

5 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 17:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 63 AMG  ·  Kukës

shes mercedesin CL 6.3 bi turbo 585 ps

29 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Korr 17:01 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Kukës

Ford Kuga Titanium S 2.0 tdci panorama

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 16:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kukës

U shiiiiiiiiiittttttt

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 22:57 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Kukës

Toyota Auris

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 13:54 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Kukës

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 08:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kukës

Makina gjendet ne kosov dhe eshtë pa dogan

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Shk 21:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  R 350  ·  Kukës

R350 Benzin Pa Dogan 90 Mij Km 7 Vende

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina pa dogan | Të gjitha | Makina | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione