Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

BMw - Makina Të gjitha në Elbasan

BMW , 1105
Audi , 69
Ford , 8
Nissan , 6
Fiat , 6
Toyota , 5
Opel , 5
Renault , 3
Jeep , 2
BAIC , 1
Škoda , 1
Jaguar , 1
Citroën , 1
Lincoln , 1
Saab , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BMw,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj BMw Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:47 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

19 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:47 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:47 Makina , Elbasan

Audi A7

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:44 Makina , Elbasan

BMW Seria 1 Look M Benzine/Gas

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:35 Makina , Elbasan

����Toyota yaris 1.3 benzine ����

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:28 Makina , Elbasan

Fiat bravo 1.4 t-jet ���� super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:19 Makina , Elbasan

BMW 320i Benzin/gas 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:10 Makina , Elbasan

Bmw 320i Shitet ose nderrohet

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:04 Makina , Elbasan

BMW X3 Shitet ose nderrohet me atovetur

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:42 Makina , Elbasan

A7 3.0Tdi Quattro me stage 313hp M.ndrrimi

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:43 Makina , Elbasan

Toyota

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:40 Makina , Elbasan

Shitet bmw x3 3.0 diesel automat 6900euro

6 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:40 Makina , Elbasan

Shitet nderrohet bmw x3 automatik ne gjendje perfekte

6 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:05 Dyqani Makina , Elbasan

BMW 650

28 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 19:04 Dyqani Makina , Elbasan

BMW 120 d, nafte

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:03 Dyqani Makina , Elbasan

Bmw 530 sw

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:03 Dyqani Makina , Elbasan

BMW X5 3.0 i C-drive full

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:17 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma

6 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:17 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 Cdi Avandgarde Automat 2007 Look Amg

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:17 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 220 Cdi Automat 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:17 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 250 Cdi Automat 2009

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:53 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:56 Dyqani Makina , Elbasan

BMW 530 d X-drive

16 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:47 Makina , Elbasan

❗️OKAZION E CLASS❗️

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28 Makina , Elbasan

VW POLO AUTOMAT

5 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:44 Makina , Elbasan

BMW serie1 (118i)

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:24 Makina , Elbasan

BMW 318

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 Dyqani Makina , Elbasan

BMW serie 3 328d xdrive

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:27 Makina , Elbasan

SHITET BMW X5 FULL OPTION 2014

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:27 Makina , Elbasan

BMW X5 M50D

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:19 Makina , Elbasan

SHITET BMW SERIA 1 AUTOMAT DIESEL 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:16 Makina , Elbasan

�� BMW 530xd ��

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:27 Makina , Elbasan

BMW 2.0 Nafte Automat Viti 2011

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:25 Makina , Elbasan

BMW 320 TDI-AUTOMAT-2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:55 Makina , Elbasan

Bmw 528i Benzin/ Gaz

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:33 Makina , Elbasan

Bmw 118d

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:30 Makina , Elbasan

Bmw 528I

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:58 Makina , Elbasan

Fiat bravo 1.4 t-jet

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:58 Makina , Elbasan

Toyota yaris 1.3 benzine viti 2008 ardh nga zvicra

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:30 Makina , Elbasan

shitet BMW X5

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:20 Makina , Elbasan

audi a3

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:05 Makina , Elbasan

��❌⭕️Bmw seria 3⭕️❌��

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:47 Makina , Elbasan

Lancia

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:02 Makina , Elbasan

OKAZION AUDI S4 Fabrike quattro 333 hp ������������

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:26 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET NDERROHET BMW X5 FULLL!!

9 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:32 Makina , Elbasan

BMW Seria-1 Nafte 2.0 Start Stop Manual 3900 Euro

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 18:06 Makina , Elbasan

BMW Seria 5

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Mar 16:10 Makina , Elbasan

����SUPER BMW 525D OKAZION 9400€ I DISKUTUESHEM����

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Mar 15:40 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj BMw | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • bmw në kategorinë Makina
  • Bmw në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Bmw në kategorinë Makina | Nissan | Micra
  • Bmw në kategorinë Makina | Audi | RS5 | RS-modele
  • Bmw në kategorinë All Category
  • Bmw x5 në kategorinë Makina
  • bmw në kategorinë Makina | BMW | M135 | M-modele
  • bmw në kategorinë Automjete
  • Bmw x5 në kategorinë Makina | Mazda | CX-7
  • Bmw në kategorinë Makina | Ford | Fusion

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione