Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina Ngarkuese/Tërheqëse dhe Ndërtimi në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Makina ngarkuese, tërheqëse, ndërtimi të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni rimorkio, karrotrec, Kontejner, Vinç, Pompa Hidraulike, si dhe pjese këmbimi per kamion të markave të ndryshme si Iveco Cursor, Iveco Turbostar, Iveco Eurostar, Mercedes Atego, Daf dhe shumë të tjera.


Bleni dhe shisni makina të ndryshme ngarkuese, tërheqëse apo ndërtimi. Krijoni njoftime dhe shisni makina ngarkuese dhe pjesë të ndryshme. Shpërnadni tani njoftimin dhe gjeni blerësin e produktit tuaj.
Sot 16:30 Pjesët rezerve , Tiranë

Shiten 2 goma kamioni 315/80/22.5

230 EUR

Sot 15:19 Makina ndërtimi , Shkodër

RRUL ME VIBRIM

2 500 EUR

Sot 15:18 Pirrungritës , Tiranë

Pirun ngrites dhe kaldaja

1 LEK

Sot 15:18 Pirrungritës , Tiranë

Pirun ngrites

1 LEK

Sot 15:17 Pjesët rezerve , Tiranë

Goma per transpaleta

1 LEK

Sot 15:17 Pirrungritës , Tiranë

Transpalete manuale

1 200 EUR

Sot 15:17 Pirrungritës , Tiranë

Transplaeta

1 LEK

Sot 15:17 Pirrungritës , Tiranë

pirun ngrites

1 LEK

Sot 15:16 Pirrungritës , Tiranë

Pirun ngrites hyster acx

10 000 EUR

Sot 14:51 Pjesët rezerve , Tiranë

Motorrinë Atego

220 EUR

Sot 14:51 Pjesët rezerve , Tiranë

Amortizator gabine Atego

50 EUR

Sot 14:45 Makina ndërtimi , Lezhë

Sprinter 515 Viti 2010 Veteshkarkues

17 400 EUR

Sot 14:45 Makina ndërtimi , Lezhë

Shitet karroceri Sprinteri

1 500 EUR

Sot 14:45 Pjesët rezerve , Tiranë

Rimorkio

2 300 EUR


Gjeni të gjitha llojet e makinave ngarkuese dhe tërheqëse në shitje në MerrJep.al. Filtroni njoftimet apo kërkoni për makinën e caktuar në kutinë e kërkimit dhe gjeni ofertat për makina të ndryshme ngarkuese dhe tërheqëse.


Mijëra njoftime për makina ngarkuese dhe tërheqëse në shitje


Në MerrJep.al mund të gjeni mbi 17,000 njoftime për makina të ndryshme ngarkuese si Autobusë, Kamionë, Kombibus, Bagerë, Vinç, Pirun, Rimorkio nga markat më e ndryshme si Mercedes, Ifa, Fiat, Ford, Steyr, Setra, Actros, Bobcat, Eurofilter, Komatsu, Caterpillar, Volvo, Iveko, Sprinter, dhe shumë marka dhe modele të tjera. Shikoni njoftimet dhe gjeni makina ngarkuese apo tërheqëse me çmimet më të arsyeshme.


Blej dhe shit makina ngarkuese dhe tërheqëse në Gjithë Shipërinë


Nëse posedoni mjete të ndryshme ngarkuese dhe tërheqëse ju mund ti shisni ato në MerrJep.al. Krijoni njoftime tani shpejtëdhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat për makinën ngarkuee apo tërheqëse dhe shisni produktin tuaj.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione