Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina Udhëtimi në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 1
Iveco , 405
Mercedes , 1892
Fiat , 16
Ford , 142
VW , 22
Iveco , 5
MAN , 189
MAN , 5
Volkswagen , 69
Fiat , 1
Ford , 7
Renault , 1
Volvo , 1

Makina udhetimi të përdorura dhe të reja në shitje. Blej Autobus, Kombibus, të markave të ndryshme Mercedes Vario, Sprinter, Mercedes 814, Iveco, Ford, MAN, Volkswagen dhe shumë të tjera. Shikoni Njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Autobus, Minibus dhe automjete tjera udhëtimi në shitje me çmimet më të arsyeshme.


Bleni dhe shisni makina të ndryshme udhëtimi në Merrjep.al. Nëse posedoni makina udhëtimi si autobusë apo kombibusë ju mund ti shisni ato në Merrjep.al duke krijuar njoftime shpejtë dhe lehtë.Sot 17:47 Makina udhëtimi , Kavajë

Vario 30 vende

Sot 17:47 Makina udhëtimi , Kavajë

Shitet vario 30 vende

Sot 16:33 Makina udhëtimi , Tiranë

SHITET KAMION MAN TGM 18 240

32 000 EUR

Sot 12:48 Makina udhëtimi , Kukës

FIAT-IVECO 65-80

1 800 EUR

Sot 12:30 Makina udhëtimi , Tiranë

Temsa Man 2007 OKAZION

1 EUR Çmimi me zbritje

Sot 09:32 Makina udhëtimi , Elbasan

Makina

Dje 12:21 Makina udhëtimi , Tiranë

Trajler vetshkarkues

22 500 EUR

Dje 11:57 Makina udhëtimi , Peqin

Shitet autobuz man

10 000 EUR

25 Mar 18:33 Makina udhëtimi , Durrës

Autobus Shitet Mercedes Beluga 818

30 000 EUR

25 Mar 18:33 Makina udhëtimi , Durrës

Autobus Man Beulas -04

23 000 EUR

25 Mar 18:33 Makina udhëtimi , Durrës

Shitet & Nderrohet Autobus MAN -06

14 000 EUR

24 Mar 21:31 Makina udhëtimi , Librazhd

Minibus sprinter

5 800 LEK

24 Mar 19:23 Makina udhëtimi , Tiranë

sprinter 518 (sunset) U SHIT

23 EUR

24 Mar 15:07 Makina udhëtimi , Tiranë

Okazinon Minubus

1 500 EUR Çmimi me zbritje

24 Mar 06:25 Makina udhëtimi , Lezhë

Shitet sprinter 13 + 1

6 000 EUR Çmimi me zbritje

24 Mar 06:25 Makina udhëtimi , Lezhë

Shitet 19 22 4 × 4 me reduktor

19 000 EUR

23 Mar 13:53 Makina udhëtimi , Vlorë

Mercedes Benz Autobus

20 000 EUR

21 Mar 23:06 Makina udhëtimi , Durrës

❗ U shit ❗

16 500 EUR


Dëshironi të bëni udhëtime të gjata me shumë udhëtar? Blej Autobus, Furgon, Minibus, Kombibus, nga markat dhe modelet e ndryshme me çmimet më të arsyeshme në MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Autobus, Kombibus, Fugon, në shitje në MerrJep.al


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të automjeteve të udhëtimit. Shikoni njoftimet për makina udhëtimi nga markat dhe modelet e ndryshme si Mercedes Sprinter, Volvo, Iveco, Setra, Renault Mascot, Fugon Ford, Eurocity, Sprinter 518, Sprinter 616, Sprinter 312, Setra 315, Setra 415, Spinter 515, Sprinter 413, Mercedes Vario, Sprinter 516, Ford Transit, VW Crafter dhe shumë të tjera. Blej Autobus apo minibus në MerrJep.al me çmimet më të arsyeshme. Shikoni ofertat këtu.Blej dhe Shit Makina udhëtimi në MerrJep.al


Blej dhe shit autobus, kombibus apo fugon të markave të ndryshme në tregune më të madhë online. Nëse keni makina udhëtimi që dëshironi ti shisni krijoni njoftime sot dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al. Plotësoni formularin me të dhëate autobusi apo minibusit dhe shisni makina udhëtimi të markave të ndryshme në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione