Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina Ngarkuese dhe Tërheqëse në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë

Acura , 1
AWD , 21
Mercedes , 7
DAC Trucks , 25
DAF Trucks , 257
Ford , 1
Ford , 604
Iveco , 1808
MAN , 1
MAN , 1428
Mercedes-Benz , 7051
Opel , 22
Scania , 600
Skoda , 12
Volvo Trucks , 551
Fiat , 3
Ford , 17
Infiniti , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Makina ngarkuese dhe tërheqëse të reja dhe të përdorura në shitje. Blej Kamion, Furgon, Karrotrec, Sprinter, Kamjonçin dhe shumë të tjera. Filtroni njoftimet ose kërkoni për produktine caktuar në kutinë e kërkimit dhe gjeni aumojetin që ju duhet juve me çmimet më të arsyeshme.


Bleni dhe shisni automjete të ndryshme ngarkuese dhe tërheqëse. Gjeni kamioni dhe automjete tjera nga markat e ndryshme. Nëse dëshironi të shisni makina ngarkuese Krijo njoftime tani shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al.
Sot 10:57 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Durrës

Sprinter 416

18 000 EUR

Sot 10:40 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Pogradec

Scania R440

24 000 EUR

Sot 10:23 Dyqani Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

MAN TGA

22 000 EUR

Sot 10:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

Shitet Pirun

8 500 EUR

Sot 09:59 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Durrës

SHITET

15 000 EUR

Online

Makina ngarkuese dhe tërheqëse të të gjitha llojeve. Nëse jeni në kërkim të një automjeti ngarkues si kamion, kombibus, kamionçin, furgon, sprinter Merrjep.al është paltforma e duhur për ju, me mijëra njoftime ju mund ta gjeni makinën ngarkuese që po kërkoni.


Mijëra njoftime për Makina Ngarkuese/Tërheqëse në shitje


MerrJep.al ofron një përzgjedhje të madhe të makinave ngarkuese si Kamionë, Minibus, Kombibus, Kamionçinë, Betonjere, Kamion Vetëshkarkues dhe shumë të tjera. Gjeni makina ngarkuese të markave të ndryshme si Mercedes Atego, Mercedes Sprinter, Kamion Man, Iveco, Scania, Daf, Reno, Renault Premium, Mercedes Actros, dhe shumë të tjera. Shikoni njoftimet dhe gjeni atë që ju përshtatet juve me çmimet më të arsyeshme.


Blej dhe shit Makina Ngarkuese/Tërheqëse në MerrJep.al


Nëse posedoni makina ngarkuese apo tërheqëse të markave dhe modeleve të ndryshme ju mund ti shisni ato shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al. Krijoni njoftime tani duke plotësuar formularin me të dhënat përkatëse të produktit dhe shisni makina ngarkuese online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione