Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pirun ngritës në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Pirunngritës të ri dhe të përdorur në shitje. Blej pirun ngritës nga markat e ndryshme si Cat, Desta, Komatsu, Linde, Palfinger, Boss, Mitsubishi, Manitou, Clark dhe shumë të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit apo kërkoni për mjetin e caktuar në kutinë e kërkimit dhe gjeni atë që kërkoni.


Nëse posedoni pirunngritës të ri apo të përdorur. Ju mund të shisni ato në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë, krijoni njoftime tani dhe shisni pirunngritës online.
Sot 20:13 Pirrungritës , Kukës

Fadroma

7 500 EUR

Sot 08:28 Pirrungritës , Durrës

Pirun

7 500 EUR

Dje 16:43 Pirrungritës , Kukës

Pirunjer TC 3500kg

Dje 16:40 Pirrungritës , Kukës

Pirunjer Toyota 2500kg

Dje 16:34 Pirrungritës , Kukës

Pirunjer Jungheinrich 1600kg

Dje 15:52 Pirrungritës , Elbasan

Pirrungrites

4 500 EUR

Online
28 Sht 01:30 Pirrungritës , Vlorë

Pirun toyota

6 500 EUR

27 Sht 01:37 Pirrungritës , Tiranë

Pirun Elektrik Toyota 2004

6 900 EUR

26 Sht 23:40 Pirrungritës , Kavajë

Manitù 4x4

11 000 EUR

26 Sht 23:37 Pirrungritës , Kavajë

Manitù 4x4

11 000 EUR

26 Sht 23:33 Pirrungritës , Kavajë

Pirun manitù

11 000 EUR

26 Sht 23:32 Pirrungritës , Kavajë

Pirun manitù

11 000 EUR

26 Sht 22:02 Pirrungritës , Kukës

Shitet - Bageri Liebherr

1 EUR

26 Sht 22:01 Pirrungritës , Kukës

Shitet - Bageri Liebherr

1 EUR

26 Sht 20:36 Pirrungritës , Korçë

Shitet pirun Klark Nissan

480 000 LEK

26 Sht 07:35 Pirrungritës , Peqin

Shitet piruni Komatsu 2.5 ton

1 EUR

23 Sht 20:49 Pirrungritës , Berat

Pedan Kamioni

1 LEK

23 Sht 20:49 Pirrungritës , Berat

Shitet motor 3 fazor

1 EUR Çmimi me zbritje

23 Sht 15:47 Pirrungritës , Tiranë

Pirun Linde 2004

20 EUR Çmimi me zbritje

20 Sht 23:50 Pirrungritës , Kukës

Pirunar Paletar Forklift

5 EUR

20 Sht 23:21 Pirrungritës , Kukës

Pirunar dizel

13 EUR

20 Sht 23:08 Pirrungritës , Kavajë

Manitù 4x4

11 000 EUR

19 Sht 17:09 Pirrungritës , Kurbin

piru FIMSA 2.5 TON - ELEKTRIK

6 000 EUR

17 Sht 21:09 Pirrungritës , Elbasan

Vinxh palfinger !

4 050 EUR Çmimi me zbritje

13 Sht 08:34 Pirrungritës , Shkodër

Shiteten 2 qekiq

1 LEK

13 Sht 02:57 Pirrungritës , Kukës

Pirunar


Bleni pirunëngritës në shitje nga markat dhe modelet e ndryshme në MerrJep.al. Shikoni njoftimet dhe gjeni pirunngritës me çmimet më të arsyeshme në tregun më të madhë online.


Blej Pirun ngritës në shitje në MerrJep.al


Gjeni pirunngritës të markave dhe modeleve të ndryshme si Linde, Boss, Mitsubishi, Clark, Cat, Toyota, Caterpilar, Deta, Komatsu, Hyster, Yale, Steinbock, me 2.5 ton, 3.5 ton, 1.6 ton, 4ton dhe shumë të tjerë. Shikoni njoftimet për pirun ngritës, vinç, minieskavator, Transpalet me çmimet më të arsyeshme në treg. Filtroni njoftimet për ti shikuar ato që ju interesojnë juve më shumë ose kërkoni për markën dhe modelin e caktuar në kutinë e kërkimit.


Shit Pirunngritës në MerrJep.al


Posedoni Pirunngritës? Bëhu pjesë e mijëra shitësve në MerrJep.al dhe shisni pirunngritës shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat për pirunngritës që dëshironi të shisni.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione