Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina Udhëtimi në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 1
Iveco , 385
Mercedes , 1795
Fiat , 18
Ford , 136
VW , 22
Iveco , 4
MAN , 189
MAN , 5
Volkswagen , 62
Fiat , 1
Ford , 7
Renault , 1

Makina udhetimi të përdorura dhe të reja në shitje. Blej Autobus, Kombibus, të markave të ndryshme Mercedes Vario, Sprinter, Mercedes 814, Iveco, Ford, MAN, Volkswagen dhe shumë të tjera. Shikoni Njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Autobus, Minibus dhe automjete tjera udhëtimi në shitje me çmimet më të arsyeshme.


Bleni dhe shisni makina të ndryshme udhëtimi në Merrjep.al. Nëse posedoni makina udhëtimi si autobusë apo kombibusë ju mund ti shisni ato në Merrjep.al duke krijuar njoftime shpejtë dhe lehtë.24 Maj 12:32
Linku:
Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Setra  ·  Durrës

Autobuz Setra HD

150 000 LEK


Sot 11:58 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Atego  ·  Kukës

Mercedes Atego 815

Sot 11:56 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

MAN - 8.180 -2006 @

Sot 11:50 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

FIAT-IVECO 65-80

1 800 EUR

Sot 11:49 Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

MAN - 8.180 -2006 **

Sot 11:49 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Agregat A

Sot 11:35 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Mercedes atego 812

Sot 07:05 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Lezhë

Shitet sprinter 13 + 1

7 000 EUR

Dje 16:39 Auto sallon Makina udhëtimi  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Shkodër

Iveko Daily 1998 Vetzhgarkues

9 500 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 16:36 Auto sallon Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Shkodër

Sprinter 516CDI 2008

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 09:36 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Shitet super sprinter 313CDI

1 EUR

Dje 08:37 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Shkodër

shitet Crafter viti 2009.ose nderrohet

21 500 EUR

Dje 08:37 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

shitet ford tranzit

2 500 LEK Çmimi me zbritje

24 Maj 15:51 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Setra  ·  Durrës

Autobuz Setra HD Shitet dhe Nderrohet

15 000 LEK

24 Maj 12:32
Linku:
Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Setra  ·  Durrës

Autobuz Setra HD

150 000 LEK

24 Maj 12:27 Makina udhëtimi  ·  MAN  ·  TEMSA  ·  Tiranë

Shitet Autobus MAN Temsa

30 000 EUR

23 Maj 18:58 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·   ·  Elbasan

Sprinter 413 Dopjo Gome

6 700 EUR

23 Maj 17:17 Makina udhëtimi  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Tiranë

Crafter viti 2011 Euro 5

30 000 EUR

23 Maj 10:28 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Opel Vivaro  ·  Tiranë

FLM Merrjep u shit!

8 000 EUR

23 Maj 10:26 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OKAZJON BENX 207 ME TAKSA TE PAGUJTME 1999euro i diskut

1 999 EUR

23 Maj 09:58 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Makina

1 EUR

22 Maj 12:16 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Berat

Spriter 516

1 EUR

22 Maj 12:14 Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Huyindai

1 EUR

22 Maj 12:11 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Berat

Mercedez Benz AA 264 ZO

1 EUR Çmimi me zbritje

21 Maj 21:29 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Kukës

Sprinter 519

60 000 EUR

21 Maj 12:52 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

MERCEDEZ BENZ SPRINTER 519!!!

20 Maj 21:28 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Vito  ·  Fier

Shitet vito 109 cdi

20 Maj 15:02 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Tiranë

Sprinter 516

1 EUR

19 Maj 19:06 Makina udhëtimi  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford Transit Custom 8+1

1 EUR

19 Maj 12:59 Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet sprinter (erduman automotive )

55 000 EUR


Dëshironi të bëni udhëtime të gjata me shumë udhëtar? Blej Autobus, Furgon, Minibus, Kombibus, nga markat dhe modelet e ndryshme me çmimet më të arsyeshme në MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Autobus, Kombibus, Fugon, në shitje në MerrJep.al


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të automjeteve të udhëtimit. Shikoni njoftimet për makina udhëtimi nga markat dhe modelet e ndryshme si Mercedes Sprinter, Volvo, Iveco, Setra, Renault Mascot, Fugon Ford, Eurocity, Sprinter 518, Sprinter 616, Sprinter 312, Setra 315, Setra 415, Spinter 515, Sprinter 413, Mercedes Vario, Sprinter 516, Ford Transit, VW Crafter dhe shumë të tjera. Blej Autobus apo minibus në MerrJep.al me çmimet më të arsyeshme. Shikoni ofertat këtu.Blej dhe Shit Makina udhëtimi në MerrJep.al


Blej dhe shit autobus, kombibus apo fugon të markave të ndryshme në tregune më të madhë online. Nëse keni makina udhëtimi që dëshironi ti shisni krijoni njoftime sot dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al. Plotësoni formularin me të dhëate autobusi apo minibusit dhe shisni makina udhëtimi të markave të ndryshme në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione