Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina Ndërtimi në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Makina ndërtimi të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni makina të ndryshme ndërtimi si Eskavator, Minieskavator, Rrul, Betonierke, Skele ndërtimi, Fadrom, Rimorkio, Vinç dhe automjete tjera në shitje. Shikoni njoftimet dhe gjeni ato që ju nevojiten juve. Bleni makina ndërtimi me çmime tmë të arsyeshme.


Posedoni makina ndërtimi të reja apo të përdorura? Krijoni njoftime në MerrJep.al dhe shpërndani njoftime për makina ndërtimi në shitje në tregun më të madhë online.Sot 19:09
Linku:
Makina ndërtimi , Durrës

JCB 4CX


Sot 20:33 Makina ndërtimi , Tiranë

Kamion me vinc

7 300 EUR

Sot 19:09
Linku:
Makina ndërtimi , Durrës

JCB 4CX

Sot 19:09 Makina ndërtimi , Durrës

Eskavator

Sot 19:09 Makina ndërtimi , Kukës

Shitet - Gjysme-Rimorkio

4 500 EUR

Sot 19:08 Makina ndërtimi , Kukës

Shitet - Gjysme-Rimorkio

6 200 EUR

Sot 18:48 Makina ndërtimi , Kukës

Shitet - Kolic Kiper

1 EUR

Sot 18:30 Makina ndërtimi , Tiranë

Atego 1828 Me Vix Ose Ndrrohet

Sot 18:29 Makina ndërtimi , Tiranë

Linde H45 Ose Ndrrohet

Sot 17:18 Dyqani Makina ndërtimi , Tiranë

Rimorkio

1 EUR

Sot 15:15 Makina ndërtimi , Tiranë

mercedes 815 atego

23 900 EUR

Sot 15:14 Makina ndërtimi , Tiranë

mercedes 18 20 , 4x4

28 500 EUR

Sot 15:03 Makina ndërtimi , Shkodër

Grejder 112G Caterpillar

Sot 15:01 Makina ndërtimi , Shkodër

Kamion MAN 2001

32 000 EUR

Sot 14:39 Makina ndërtimi , Kukës

sprinter 519

29 EUR

Sot 12:27 Makina ndërtimi , Tiranë

Iveco daily 35c14

12 000 EUR

Sot 11:52 Makina ndërtimi , Tiranë

Shitet kontinjer

1 500 EUR

Sot 09:44 Makina ndërtimi , Tiranë

SHITEN ME PJES PER IVEKO

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Sot 09:44 Makina ndërtimi , Tiranë

SHITET PIAT KARROTRECI RRESHKITSE ME SYZE

5 500 EUR

Sot 09:44 Makina ndërtimi , Tiranë

SHITET KARROCERI BENXI 208 308 410

250 EUR

Sot 09:32 Makina ndërtimi , Krujë

Mercedes Benz 3538

25 000 EUR

Sot 09:07 Makina ndërtimi , Tiranë

Bulldozer Fiat Allis FD 20

16 200 EUR Çmimi me zbritje

Sot 08:53 Makina ndërtimi , Tiranë

Damper 4x4

6 500 EUR


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të makinave të ndërtimit të markave dhe modeleve më të njohura për Eskavator, Minieskavator, Rrul, Betonierke dhe mjete të të tjera në shitje.


Mijëra njoftime për Makina Ndërtimi në shitje


Gjeni të gjitha llojet e makinave të ndërtimit në mesin e mbi 3,000 njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet dhe gjeni oferta të ndryshme për Eskavator, Minieskavator, Rrul, Kamion Vetëshkarkues, Vinç, Betonierk, Pompe betoni, të markave dhe modeleve të ndryshme si Hitachi, Bobcat Case, Eurolifter, Hanomag 66D, Hanomag 55D, Cat 304, Kubota, Fadrom JCP, Iveco Eurotrakket, Katepilar, Liebherr, Dynapac, Komatsu, dhe shumë të tjera në shitje. Filtroni njoftimet ose kërkoni për automjetin përkatës në kutinë e kërkimit dhe gjeni atë që ju nevojitet.Blej dhe Shit Makina Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse posedoni makina ndërtimi të ndryshme të reja apo të përdorura, ju mund ti shisni ato në MerrJep.al. Shpërndani njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione