Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

E 240 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe E 240,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj E 240 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Qer 21:19
Linku:
Vila  ·  Durrës

Vilë model Amerikan

150 LEK

Dje 11:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Durrës

����MERCEDES E 200 K benzin/gaz automat 07 ZVICRE����

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 19:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy Life Automatik (Kontaktin Tek Pershkrimi)

5 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:04 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

����2007 Ford Fusion 1.6 Ardhur nga Zvicra gati per Targa

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 240  ·  Durrës

Shitet E Class w211 Gaz-Benzin i sapo ardhur nga Gjermania

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet C300 viti 2012 Full Opsion i sapo ardh nga Amerika

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Durrës

OKAZION 240D Mundesi ndrimi

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1980
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:27 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

����AUDI A3 1.6 nafte kambio automat����

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Durrës

����MERCEDES E 200 K benzin/gaz automat 07 ZVICRE����

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
21 Qer 13:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

C class 220 naft e ardhur nga itali

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 08:37 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Audi A3 Facelift����Automat,1.6 Nafte,2010����

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 21:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 240  ·  Durrës

E 240 Benzin

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 17:48 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Durrës

Volvo XC90•Viti 2019•2.0 Naft

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 17:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Durrës

Mercedes Benz Glk•Viti 2013•Automat

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 11:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 240  ·  Durrës

E 240 Benzin + Gaz

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 21:19 Vila  ·  Durrës

Vilë model Amerikan

150 LEK

11 Qer 14:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shiten apartamente 1+1 ne VM Residence, Golem!

75 130 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
10 Qer 19:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

C class 220 naft e ardhur nga itali

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 19:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 09:17 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Durrës

Ssd Sata/ External

2 500 LEK

27 Maj 17:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

Mercedes benz E 350

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 22:12 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

Shitet X5 Viti 2012 Motorr 3.5 Diesel Shitet/ Ndrrohet

11 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 20:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Durrës

CC - 2.0 TDI Automat Super Gjendje

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 20:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Durrës

Shitet Passat CC - 2.0 TDI super Gjendje

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 20:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Durrës

CC - 2.0 TDI Automat Ekonomike

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 20:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

C-Class 300 V6 , RWD

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 20:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

C300 V6 RWD

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 20:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E class Evo w211

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 19:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Durrës

w123 240D

14 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 14:26 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

BMW X5 Viti 2009 Motorr 3.0 Benzin Shitet Ndrrohet

7 020 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 18:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

����okazion golf ����

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 22:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Durrës

Mercedes Benz 240

14 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 14:33 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

AUDI A6 2.0TDI 2013

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 08:12 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Hyndai santa fe 2007 2.2 nafte

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 14:01 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  KEY2  ·  Durrës

Blackberry Key 2 ( 068 44 24 240 )

550 EUR

14 Pri 13:28 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

����Opel Corsa 1.2 Benzin Gaz����

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 11:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Durrës

W166 Mercedes Benz Ml 350 ‪‪+44 7880 019858‬

16 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 11:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Okazion

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 08:44 Makina  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Durrës

Ford Galaxy

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 12:40 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Automat super gjendje

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 21:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Durrës

Mercedez Benz w212 Okazionn��

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj E 240 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione