Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

jaguar - Makina Të gjitha në Durrës

Jaguar , 212
Volvo , 118
Ford , 65
Audi , 50
BMW , 37
Toyota , 27
Fiat , 17
Land Rover , 11
Opel , 10
Citroën , 9
Mazda , 8
Nissan , 8
Peugeot , 8
Smart , 5
Chrysler , 3
Porsche , 3
Seat , 3
Hyundai , 2
Kia , 2
MINI , 2
Renault , 2
Ssangyong , 2
Acura , 1
Chevrolet , 1
Honda , 1
Hummer , 1
Škoda , 1
Suzuki , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe jaguar,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj jaguar Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:05
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2016 Premium Plus S-line

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Dje 23:59 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus 1.6 benzine automat

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Durrës

�� Mecedes Benz A clas Automatik��

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Durrës

W203 super full options

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:00 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Durrës

Land Rover Discovery 3

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:53 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

BMW 2016 320 d

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:53 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8 2013 3 mish nafte

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Durrës

Benz S Clas 2011 212.000 km

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Durrës

Pasat cc R Line 2010

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:52 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Durrës

Seria 7 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 21:52 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Durrës

Seria 7 Viti 2012 look M

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:52 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Kia Mohave e para në Shqipëri 2020

39 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Dje 21:19 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

❌ FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFTE SAPO TARGUAR❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:19 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

❇️OKAZIOOON OPEL CORSA 1.4 BENZIN ❇️

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:19 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

❌ BMW SERIA 5 -MUNDESI NDERRIMI ❌

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:18 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

❌FORD C MAX AUTOMAT❌

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:18 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Durrës

❌ FIAT PANDA 1.2 BENZINE 4X4 ❌

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

❌ C CLASS W204 220 CDI ❌

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:18 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

❌ FIAT BRAVO 1.4 BENZINE ❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris Automat

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

����VW CADDY MAXI 2008����

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:05 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2016 Premium Plus S-line

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes Benz C 300 AMG look

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:58 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0 quattro full 2015

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Shitet C Class w203 viti 2007 i sapo ardh nga Gjermania

4 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:54 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Durrës

Shitet Fiat Panda viti 2009 i sapo ardhur nga Gjermania����

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:37 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Volkswagen Jetta 2012

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:37 Auto sallon Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Durrës

Hummer H3 3.5 Benzin Gaz

14 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:37 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne 3.6 benzine 2011

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:37 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Durrës

Mercedes Benz E250. 1993 Automatik

5 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Mercedes S550L 2014 Look 63 Amg 2020

36 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:35 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8 4.2 Benzin Me Targa Shqiptare

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:35 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 7 2.0 Diezel Me letra per 12 muaj !

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:35 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Hyundai Santa Fe 2.0 nafte 2015

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:35 Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Durrës

Mini Cooper CountryMan SD ardhur nga gjermania

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 500  ·  Durrës

Mercedes Benz E550 Amg

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:33 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne Turbo ����

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

����VW GOLF 6 1.4 benzin 2011����

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

TOURAN I SAPO ARDHUR

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:34 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Durrës

SHITET JAGUAR XF 2.7 NAFTE VITI 2008 AUTOMAT FULL OPSION

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:10 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

Audi A7 2.8FSI Pa Turbo Exclusive Version Mega Full ����

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:20 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 2.4 Benzine Swiss Tuning Me Dogane 5500euro ����

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Phaeton  ·  Durrës

VW Phaeton 3.0TDI 4Motion Super Full Super Gjendje Letra te

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 23:45 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Durrës

‼️OKAZIONNN‼️BMW 120D 2006‼️

3 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 23:45 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Durrës

‼️OKAZIONNN‼️BMW 730D

4 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Korr 23:41 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

Smart fortwo

4 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
11 Korr 23:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Verso-S  ·  Durrës

Toyota Verso

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
11 Korr 23:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 2.0 nafte

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
11 Korr 23:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Durrës

VW T5 2.0 Benzine Behet me Gaz 100% Dopiogabin ������������

14 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Korr 22:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 500  ·  Durrës

M-Benz S500L 4Matic Presidenciale Me Dogane Swiss Edition

14 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 19:48 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Durrës

‼️OKAZIONNN‼️BMW 730D 2007‼️

4 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj jaguar | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione