BMW X5-3.0 Diesel X-DRIVER

Shitet nga: Besi Dje 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
BMW X5-3.0 Diesel X-DRIVER , Viti Prodhimit 2008 ) , xhama te zinj origjinal , 7 vendshe , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje , fener stopa FULL LED , sensor & kamera parkimi, full panoramic, pedana a sore, pasqyra Elektrike me palosje, komando ne timon , ndezje me START STOP , klima bizonale , navigator , cd pplayer , bagazhier , sensor dritash kthehen sipas drejtimit te timonit, sensor shiu ,me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike…
Cmimi- 14.500 euro I diskutueshem, me nderriim ka cmim tjeter.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim