Publikuar: Nën 11 2016 06:01

Shitet Golf 5 5000 Euro

Publikuar: Nën 11 06:01
Shikime: 159
Shitet Golf 5 viti 2004... ne gjendie super te mir si nga ana motorike dhe nga xhenerike... makina ka pilot automatik.. sendilie me ngrohje.. radio cd orginal..sallon meshine i pa gervishur fare.. goma te sapo vena vaj filtra te sapo nderuara etj etj..
Nderohert dhe me makin pune Sprinter ose VW LT
E gatshme per cfd lloj prove
Cmimi 5000 Euro i diskutueshem...
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
159
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696534397

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione