Publikuar: Nën 09 2022 09:21

Porche Cayenne full GTS SPORT 2014 4.8 benzin OKAZION!!!!!

EUR

Publikuar: Nën 09 09:21
Shikime: 705
Porche Cayene Gts Sport 2014 KRAHE ANGLEZ
4.8 benzin 420 Hp.
Makine shume e shpejt dhe sugjeroj persona qe jane te apasionuar mbas Porche.
Makina eshte e sapo ardhur nga Anglia .
Sherbimet e kryera ne Angli.
Ne gjendje perfekte nga ana xhenerike dhe mekanike.
Brenda dhe jashte eshte shume e paster, si e re.
Gomat i ka te reja origjinale.
Makina nuk eshte perdorur ne Shqiperi.
Letra angleze por mund te behet siguracion cdo 6 muaj ne Angli.
Shitet per arsye mos perdorimi se kam makina te tjera
Makina eshte privat, jo tregtar
Vetem bleres serioz
Cmimi 26500€ i padiskutushem
Opsionet:

ABS
Dritat përshtatëse të kthesës
Kontrolli adaptiv i lundrimit
Pezullim ajror
Sistemi i alarmit
Rrota aliazh
Pushim krahu
Autom. errësimi i pasqyrës së brendshme
Ngrohje ndihmëse
Fenerët bi-ksenon
Bluetooth
CD player
Mbyllje qendrore
Rregullimi elektrik i sediljes
Pasqyrë anësore elektrike
Derë e pasme elektrike
Dritare elektrike
Kompleti urgjent i riparimit të gomave
ESP
Llamba e mjegullës
Me katër rrota
Historia e plotë e shërbimit
Komplet pa duar
Sistemi i larjes së fenerëve
Sediljet e pasme me ngrohje
Sedilje me ngrohje
Xhami i përparmë me ngrohje
Imobilizator
Isofix
Timoni prej lëkure
Dritat e drejtimit LED
Sensori i dritës
Timoni me shumë funksione
Sistemi i navigimit
Automjete jo duhanpirëse
Kompjuter në bord
Çati panoramike
Drejtues me asistencë elektrike
Sensori i shiut
Ventilimi i sediljeve
Çanta e skive
Sistemi i zërit
Sedilje sportive
Pezullim sportiv
Sistemi start-stop
Gomat e verës
Tavanë diellore
Kontrolli i tërheqjes
Bashkim rimorkio, rrotullues
Tuner/radio
Monitorimi i presionit të gomave
Porta USB
WLAN / WiFi hotspot
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
705
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0685772137

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione