Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 83
Aixam , 49
Alfa Romeo , 1919
Alpina , 9
Artega , 4
Audi , 23634
BAIC , 19
Bentley , 18
BMW , 16150
Bugatti , 7
Buick , 18
Cadillac , 109
Chevrolet , 857
Chrysler , 631
Citroën , 3868
Corvette , 5
Dacia , 114
Daewoo , 233
Daihatsu , 191
DeTomaso , 1
Dodge , 208
Ferrari , 6
Fiat , 9046
Ford , 22584
GMC , 43
Great Wall , 30
Grecav , 7
Honda , 642
Hummer , 95
Hyundai , 2186
Infiniti , 36
Isuzu , 92
Jaguar , 733
Jeep , 1115
Kia , 869
KTM , 11
Lada , 10
Lancia , 1202
Land Rover , 4257
Landwind , 3
Lexus , 55
Lifan , 3
Ligier , 1
Lincoln , 81
Maserati , 37
Maybach , 2
Mazda , 960
Mercedes-Benz , 86526
MG , 35
MINI , 1033
Mitsubishi , 2051
Morgan , 1
Nissan , 4006
NSU , 4
Opel , 12463
Peugeot , 5203
Piaggio , 27
Pontiac , 2
Porsche , 1251
Proton , 1
Renault , 6866
Rover , 378
Saab , 217
Seat , 2397
Škoda , 1349
Smart , 2582
Spyker , 1
Ssangyong , 275
Subaru , 103
Suzuki , 809
Tata , 37
Tesla , 4
Toyota , 9684
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 3
UAZ , 5
VW Volkswagen , 46266
Volvo , 2723
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Yugo , 8
Zastava , 8

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.22 Sht 15:14
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Pjese kembimi toyota prius benzin hybrid

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
21 Sht 12:30
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Seat Ibiza 1.2 TDI 2015

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:28
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X6

42 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:28
Linku:
Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ B-CLASS 250, AUTOMAT, VITI 2014

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:51
Linku:
Makina , Durrës

Okazion!! BMW 730D F01 Full Extra Gjendje Super!

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 11:38 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSVAGEN CADDY LIFE 2013 ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:38 Makina , Durrës

Toyota Yaris ����

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:38 Makina , Elbasan

Mazda 3 1.6 Nafte 2009

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:38 Makina , Librazhd

Shitet audi a6 benzin gaz super gjendje

13 700 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:38 Makina , Korçë

Shitet VW Touran Automat

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:38 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 BENZIN 2.0

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:38 Makina , Vlorë

Fiat Idea Automat 1.4Benzine

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:38 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail (Rouge)2017 Benzine-Gaz 7G Tronic

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 11:38 Makina , Tiranë

Bmw Seria 3 F30 FACELIFT

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:38 Makina , Tiranë

Audi Q5

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:38 Makina , Korçë

����BMW E60 LCI 525D XDriveFacelift Viti2009 Zvicra��������

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:38 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:38 Dyqani Makina , Tiranë

CITROËN C 8 AUTOMATIC 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:38 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500L VITI 2014 MOTOR 1.3 NAFT ZVICRA

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:38 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:38 Dyqani Makina , Tiranë

FORD GRAND TOURNEO 1.8 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:38 Dyqani Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN AUTOMATIK 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:37 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:37 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:37 Dyqani Makina , Tiranë

PEUGEOT EXPERT TEPEE 2.0 BENZIN VITI 2010 ZVICRA

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:37 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:37 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 Makina , Durrës

Shitet Sprinter

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:37 Makina , Tiranë

Audi Q7 Prestige S line 2017

32 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:37 Makina , Tiranë

Suzuki Grand Vitara 2.7 Gaz- Benzin Automat 4x4

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:37 Makina , Vlorë

Mazda 2 1.3Benzin 2009 Letrat 1 vit

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 11:37 Dyqani Makina , Tiranë

MB S 350/2015/4MATIC

39 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:37 Makina , Tiranë

OKAZION FIAT 500L BENZINE GAZ VITI 2014

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:37 Dyqani Makina , Tiranë

����BMW X1❌❌

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 11:37 Makina , Tiranë

Bmw F11 535xd X- DRIVE seria 5 M-POWER - PACKET

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 11:37 Makina , Tiranë

Bmw X3 2016 X-DRiVE 2.O NAFTE 8G Tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 11:37 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL AGILA 1.2 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:37 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:37 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 NAFT 2008 7+1

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:36 Makina , Tiranë

BLEJ MAKINA

1 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:36 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL ASTRA VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:36 Makina , Tiranë

BLEJ MAKINA TE GJITHA LLOJEVE

900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 11:36 Makina , Tiranë

BLEJ MAKINA

1 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 11:36 Makina , Durrës

SHITET MERCEDEZ E 220 AUTOMAT

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:36 Makina , Durrës

BLEJ FUGONA ,KAMIONÇINA , VETURA TE VOGLA

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 11:36 Makina , Durrës

BLEJ MAKINA

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:36 Makina , Durrës

VW PASAT

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:36 Makina , Durrës

Fiesta Benzin-Gaz

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:36 Dyqani Makina , Tiranë

A7-2013

16 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 11:36 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X6-2015-3.0dizel����↙️

35 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:36 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A 6-2016-QUATRO������

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:35 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2014

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:35 Makina , Tiranë

Shitet GLE 400 diesel

72 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:35 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford Escape 1.6 Benzine Automat -16

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:35 Dyqani Makina , Durrës

Hyundai ix35

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione