Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Porsche Të gjitha në Tiranë

911 , 10
991 , 1
997 , 2
924 , 2
944 , 1
Boxster , 5
Cayenne , 922
Cayman , 4
Macan , 12
Panamera , 136

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Porsche | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:56
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Porsche CAYENNE 3.6 Benzine

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 13:19
Linku:
Makina , Tiranë

<<OKAZION>> PORSCHE CAYENNE Platinum Edition

39 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online

Sot 21:43 Makina , Tiranë

PORCHE CAYENNE 3.6 BENZINE 2016

32 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:16 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:05 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE S

11 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:56 Makina , Tiranë

U shit!!! Flm ��

29 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Sot 17:39 Makina , Tiranë

Porsche

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:23 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:56 Dyqani Makina , Tiranë

Porsche CAYENNE 3.6 Benzine

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 13:19
Linku:
Makina , Tiranë

<<OKAZION>> PORSCHE CAYENNE Platinum Edition

39 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 10:05 Makina , Tiranë

Porsche Panamera

20 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:55 Makina , Tiranë

BLEJ MAKINA ME CMIM OKAZJON

2 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:48 Makina , Tiranë

Porsche cayenne 3.0 diesel okazion

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 Makina , Tiranë

porsche cayenne 2005 4.5 benzin + gaz

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 03:55 Makina , Tiranë

✅��Shitet&Nderrohet Porsche Cayenne//S 3.6 GAZ+BENZINE 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:21 Makina , Tiranë

jepet me qera

30 EUR / muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Dje 23:21 Makina , Tiranë

Porche cajene

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Dje 21:41 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE TURBO 500 Hp nga zvicra

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:49 Dyqani Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE

22 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 10:01 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne 2016

38 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 20:08 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne Turbo 520HP ����

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Maj 15:41 Dyqani Makina , Tiranë

PORSCHE PANAMERA TURBO

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
29 Maj 15:23 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 2011 127000KM

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Maj 12:46 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 10:44 Makina , Tiranë

Shitet Porsche Cayenne 3.0 Nafte, Viti 2012, Automatik

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 09:16 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Porsche Cayenne 3.0Diesel,11/2015 ���� ����

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 21:12 Makina , Tiranë

Porche Cayenne

1 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Maj 20:37 Makina , Tiranë

Porsche Macan Turbo

42 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 10:05 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne 2012 3.0 Diesel

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Maj 12:15 Makina , Tiranë

SHITET PORSCHE CAYENNE 4.2 NAFTE

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Maj 10:13 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENE

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Maj 14:25
Linku:
Makina , Tiranë

‼️❌OKAZION PORSCHE CAYENNE GTS❌‼️

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 12:50 Makina , Tiranë

Porsche cayenne 4.5 benzin gaz super gjendje super full

26 Maj 12:37 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne GTS 4.8 Benzin 450 HP Full Optional

28 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Maj 12:37 Makina , Tiranë

Shitet Porsche Panamera 140k km

24 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Maj 12:33 Makina , Tiranë

shitet ndrrohet (plus diferenc nga ana ime)

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 10:21 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 2013 DIESEL 3.0

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
24 Maj 11:41 Makina , Tiranë

Porsche cayenne

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 11:00 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 21:20 Makina , Tiranë

Porch cayen okazionnnnn

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 21:14 Makina , Tiranë

Porch cayen

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 17:24 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne 2013 Super Okazion !!!!

23 Maj 12:38 Makina , Tiranë

Porsche Panamera 4.8S

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 16:27 Makina , Tiranë

Porche Cayenne 3.6 Platinium Edition

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Maj 12:06 Makina , Tiranë

MAKINA ME QERA..INSTAGRAM :ALBANIA AUTO RENTAL

123 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online
18 Maj 19:06 Makina , Tiranë

Porsche

23 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 16:41 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne Turbo

20 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Maj 03:25 Makina , Tiranë

Porsche cayenne

13 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 02:45 Makina , Tiranë

Porsche cayen

13 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 18:16 Makina , Tiranë

Shitet Porsche Cayenne vitii 2010 ne gjendje shume te mire

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Porsche | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione