U SHIT

3 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 05 Qer 14:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 700 EUR
U SHIT 6 900 EUR
U SHIT 5 500 EUR
❌SHITUR❌ 3 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 200

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Shitet Mercedes benz. C200CDI “EVO” i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!183Mije Km origjinale!nentore 2004 Makina disponon kambio manuale 6+1 marshe sensore parkimi origjinal Para-Mbrapa clima tronic bi zona sensore dritash sensore shiu ganxhe terheqje me dalje korenti 12V e cmontueshme lehtesisht konsumi 5.4 litra ne 100KM e kombinuar Pilot automatik (Cruise Control)ABS ESP (sistem antirreshkitjes) Makina eshte ne gjendje te perkryer! MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU” Faleminderit
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 3 900 EUR
U SHIT! 3 100 EUR
❌SHITUR❌ 3 100 EUR
SHITUR 4 100 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione