Kavajë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | C-Class

C 180 , 45
C 200 , 92
C 220 , 241
C 230 , 9
C 240 , 4
C 250 , 21
C 270 , 15
C 280 , 1
C 300 , 16
C 320 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Kavajë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:20 Dyqani ,

OKAZION !! C KLAS 220 AVANGARD 2008

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:08 Dyqani ,

Mercedes Benz dizel 2004

Historiku i makinës

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:28 ,

C-class 300-4-matic

Historiku i makinës

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:56 ,

MERCEDES C KLAS 204 AUTOMAT VITI 2010 EURO 5

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:52 ,

����Mercedes C250 4 Matik

Historiku i makinës

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:31 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

Historiku i makinës

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:16 ,

C clas

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:09 ,

Okazion C Class 220 naft viti 2005 Automatik

Historiku i makinës

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 22:15 Dyqani ,

C180 ��U Shit������

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 09:29 ,

C Klas 204/220

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Qer 21:20 ,

W203

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 11:53 Dyqani ,

❌SHITUR❌

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 11:52 Dyqani ,

❌SHITUR❌

Historiku i makinës

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 11:48 Dyqani ,

❌S H I T U R❌

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 09:46 ,

benz c clas automat 250 amg benxine-gaz viti 2011

Historiku i makinës

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 19:21 ,

❌OKAZION❌ Shitet Mercedes Benz 220

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 18:56 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 13:37 ,

Top Auto Çela

Historiku i makinës

3 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Maj 11:15 ,

Mercedes benz w203 c220 nafte 2004

Historiku i makinës

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Maj 15:18 Dyqani ,

⛔️��U Shit⛔️��

Historiku i makinës

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 15:41 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

Historiku i makinës

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Maj 16:32 ,

Merceds benz c180 Shitet ose nderrohet!

Historiku i makinës

2 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Maj 22:14 Dyqani ,

❌SHITUR❌

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 14:27 Dyqani ,

❌SHITUR❌

Historiku i makinës

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 12:09 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 11:50 Dyqani ,

❌SHITUR❌

Historiku i makinës

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 11:46 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

Historiku i makinës

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Pri 08:48 Dyqani ,

����OKAZION C CLASS ����

Historiku i makinës

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 09:23 Dyqani ,

OKAZION C CLASS 220 CDI

Historiku i makinës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 13:01 Dyqani ,

❌SHITUR❌

Historiku i makinës

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 11:15 Dyqani ,

SHITUR

Historiku i makinës

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 14:24 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

Historiku i makinës

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione