Kavajë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | C 200

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 200 | Kavajë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:16 ,

C clas

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 11:52 Dyqani ,

❌SHITUR❌

Historiku i makinës

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 18:56 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 19:45 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

Historiku i makinës

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 14:10 Dyqani ,

❌SHITUR❌

Historiku i makinës

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Pri 15:24 Dyqani ,

SHITUR

Historiku i makinës

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 15:24 Dyqani ,

❌SHITUR❌

Historiku i makinës

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 21:23 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 08:37 Dyqani ,

❌SHITUR❌

Historiku i makinës

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 08:29 ,

Mercedes Benz C200 Kompresor Benzine+GAZ

Historiku i makinës

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 10:12 ,

Mercedes BENZ C200 CDI

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 10:28 ,

Mercedez Benc

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Nën 13:38 ,

Okazion

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Tet 21:07 ,

Mercedes Benz C 200 Kompresor

Historiku i makinës

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 12:13 ,

SHITET C 204

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Sht 14:59 ,

C 200 kompresor !AUTOMAT! .BEZIN GAZ.

Historiku i makinës

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 16:34 ,

Mercedes C 200

Historiku i makinës

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 06:30 ,

!! Okazion !! SHITET C 204

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 11:42 ,

I diskutueshëm

Historiku i makinës

1 950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 12:47 Dyqani ,

E SHITUR

Historiku i makinës

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 12:46 Dyqani ,

❌E SHITUR❌

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 10:51 Dyqani ,

❌E SHITUR❌

Historiku i makinës

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 12:43 ,

C-Class

Historiku i makinës

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Qer 09:29 ,

Okazion

Historiku i makinës

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Qer 23:12 ,

Okazion

Historiku i makinës

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Qer 11:48 ,

Shitet

Historiku i makinës

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Maj 22:31 ,

C klas 204

Historiku i makinës

7 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 15:53 Dyqani ,

U SHIT

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 10:22 Dyqani ,

❌U SHIT❌

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 20:59 ,

OKAZION!!!

Historiku i makinës

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 09:11 Dyqani ,

U SHIT

Historiku i makinës

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 09:47 ,

OKAZION !! C KLAS 200 NAFTE - VITI 2008

Historiku i makinës

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 09:47 ,

C KLAS 200 CDI ELEGANCE VITI 2008

Historiku i makinës

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Shk 21:19 Dyqani ,

U SHIT

Historiku i makinës

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Dhj 12:36 ,

Benc

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 10:20 Dyqani ,

U SHIT

Historiku i makinës

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 10:20 Dyqani ,

U SHIT

Historiku i makinës

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Dhj 10:24 Dyqani ,

U SHIT

Historiku i makinës

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Nën 16:20 ,

Okazionnn

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 01:21 ,

Shitet mercedes C klass

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 13:50 ,

Mercedes

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Tet 11:25 Dyqani ,

U SHIT

Historiku i makinës

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 200 | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione