Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 09 2023 11:54

M5 EV Regular Edition, Basic, 7 Seats 400km me nje karikim

EUR

Publikuar: Gush 09 11:54
Shikime: 8
Lingzhi 2022 M5 EV Regular Edition, Basic, 7 Seats

6 jave prodhim 60dite transport


Parameter
Class:MPV
Range(NEDC):401
(H) Quick Charge:0.58
(H) Slow charge:13
Quick Charge:80%
Max power:90kW
Max torque:300N.m
Motor:122(Ps)
L*W*H(mm):5135*1720*1995
Body type:MPV; 4-door7-seat
Max speed:100
Wheelbase(mm):3000(mm)min ground clearance:178Weight:2020
Motor type:permanent magnet synchronous motor
Total power(kW)90Total torque(N.m):300Motor qty :Single
Motor
position: postposition
Battery type:Lithium iron phosphate
Battery energy(kWh):68.4
Chassis steering
Drive type:FF
Front suspension type:Double wishbone torsion bar type independent suspension
Rear suspension type:Spring plate before and after non independent suspension
Power type:Electric
body structure: self-supporting
front brake: disc
Rear brake:Drum type
Parking brake: handbrake
Front tire:195R15C
Rear tire:195R15C
Spare tire: N/A
AssistanceFront/rear parking radar: Front - Rear ●driving assistance video :-External / anti-theft configurationRim material:aluminium alloyside sliding door:right,manualSteering wheel material:PVC
SeatSeat material:Knitted fabric
Rear-seat folding:Scale down
Seat layout:2-2-3
Central screen:/
Central screen size:/Rear windshield wiper:/
with English system

preferoj Kontaktin me whatsupp

JO telefonata BOSHE

JO TELEFONATA PER BLERES QE NUK JANE FAMILIAR ME TRANSFERTA JASHTE SHTETIT

JO TELEFONATA PER KLIENTA QE KERKOJNE GARANCIRA QESHARAKE(mjetet janeme garanci internacionale kush nuk e kupton te mos kontaktoje fare please!!!)

JO TELEFONATA per ata qe nuk jane gati te blejne fabrike

NE RAST SE JENI TEK NIVELI MENDIMIT <<e di une se ku i merr ky, me kaq i marr vete etj.etj. mendime qe vine nga jeta ne nje ekonomi jo reale)
JU LUTEM MOS ME KONTAKTONI FARE!!!!

Mjetet elektrike kane pesuar nje ndryshim Cilesor si pasoje e sasise se subvencioneve te shtetit Kinez.
Mund te themi shume cilesor dhe gjithashtu me nje cmim shume te pranueshem per ekonomine e nje pjese shume te madhe te globit
kujdo Individi qe ka kuriozitet per kete industri mund te informohet nepermjet internetit.
Individed e bindur ndryshe, nuk mund ti ndihmoje kjo oferte.

Mjetet jane Magazine doganore Shangai ose qytete te tjera varet nga modeli

Kemi (disponojme)edhe shume modele te tjera Ekonomike / Komerciale / Luksoze

Makinat e gjenerates se re te automobilizmit

Jo vaj
Jo karburant
jo marmite
Jo freksione
Jo graso
jo zhurme
jo mirembajtje
jo taksa
Jo dogane

VETEM KORENT

preferoj vetem kontaktin me whatsupp
Jo telefonata qe kerkojne ulje cmimi
Përshkrimi i linkut

Autoex

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Laprake 672033591 https://www.autoex.lu
8
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

672033591

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione