Publikuar: Korr 01 2022 11:11

Ford Kuga shum ne gjendje te mire se e re

EUR

Publikuar: Korr 01 11:11
Shikime: 2
4x4
ABS
Mbështetëse krahu
Airbagët e përparme dhe anësore dhe të tjera
Imobilizator
Bluetooth
sensori i dritës
Sensori i shiut
Libri i shërbimit
Kondicioner automatik
Kontroll automatik i presionit të gomave
Naftë me filtër grimcash
Timoni me energji elektrike
Ndriçim përshtatës
ESP
Mbyllje qendrore
Zjarret e ditës
Isofix (pikat e ankorimit për sediljet e fëmijëve)
Rrota aliazh
Kompleti urgjent i riparimit të gomave
Pa duar
CD player
Kompjuter në bord
Drita e mjegullës
Fenerët LED
Gomat e verës
Rregullatori i shpejtësisë
Sedilje sportive
Paketa e duhanpirësit
Sistemi i kontrollit të tërheqjes
Sistemi Stop & Start
Xhami me ngrohje
Dritare elektrike
paketë dimërore
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 41130 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione