Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Të gjitha në Durrës

Aerostar , 7
C-Max , 416
Cougar , 2
Courier , 4
Econovan , 1
EcoSport , 3
Edge , 1
Escape , 12
Escort , 35
Explorer , 3
F 150 , 11
F 250 , 2
Fairlane , 1
Falcon , 1
Fiesta , 1921
Flex , 1
Focus , 2591
Fusion , 716
Galaxy , 167
Ka , 91
Kuga , 96
Maverick , 9
Mercury , 1
Mondeo , 291
Mustang , 20
Probe , 3
Puma , 6
Ranger , 16
Scorpio , 2
Sierra , 1
S-Max , 46
Streetka , 2
Taunus , 1
Taurus , 1
Tourneo , 41
Transit , 153
Windstar , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:57
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Ford kuga

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:51
Linku:
Makina , Durrës

Shitet Ford Fusion

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:18
Linku:
Makina , Durrës

Ford fiesta 2010

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 11:11
Linku:
Makina , Durrës

Ford Fiesta 1,4 benzine/gaz ,Viti 11/2012

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 13:21 Makina , Durrës

Ford Focus 1.6 tdci

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 Makina , Durrës

ford fiesta 1.4 naft viti 2004 manual

1 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:18 Makina , Durrës

Ford focus 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Makina , Durrës

Ford s max 1.8 naft

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Makina , Durrës

Ford focus benzin gaz 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Makina , Durrës

��������2008 Ford Fiesta 1.6nafte Ardhur nga Zvicra

3 050 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Makina , Durrës

�� OKAZION �� Ford Focus 1.6 Nafte TDCI Manual 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:16 Makina , Durrës

Focus 1.6TDci 2010

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:16 Makina , Durrës

Ford Fusion +

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Durrës

Fista 1.4 TDci

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Durrës

Shitet Ford C Max 1.6 nafte viti 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:14 Makina , Durrës

Ford fiesta 1.4 AUTOMAT

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:13 Makina , Durrës

Ford Fiesta ST 1.5 TDCI mundesi nderrimi

8 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:08 Makina , Durrës

Ford Kuga 2.0 Diesel Automatik ��������

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:08 Makina , Durrës

����Ford Kuga 2010 Automatic Diesel����

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:08 Makina , Durrës

Ford focus 1.6 naft 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:03 Makina , Durrës

Ford fiesta 1.6 naft

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:02 Makina , Durrës

Ford Kuga 2.0 diesel Automatik��������

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:01 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 Naft

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:54 Makina , Durrës

Ford Fusion 1.4 Naft Automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:54 Makina , Durrës

Ford Kuga Automat

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:46 Makina , Durrës

Focus

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:42 Makina , Durrës

Ford focus

4 299 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:39 Dyqani Makina , Durrës

SHITET Ford Kuga Champions - Viti 2012

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:37 Makina , Durrës

Ford fiesta 1.4 2009

3 900 EUR

Sot 12:37 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 Naft Manual

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:27 Makina , Durrës

Ford Fusion//automat

4 200 EUR

Sot 12:26 Dyqani Makina , Durrës

Shitet Ford Kuga viti 2012

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:26 Dyqani Makina , Durrës

FORD FIESTA VITI 2004 BENZINE GAZ

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 Dyqani Makina , Durrës

Shitet Ford Focus 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 Makina , Durrës

Ford - Focus 1.6 Nafte

5 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:36 Makina , Durrës

❌FORD KUGA 2.0 NAFTE - MODEL 2009 - KAMBIO MANUALE - 4X4❌

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:36 Makina , Durrës

❌FORD KUGA 2.0 NAFTE - 2011 - KAMBIO AUTOMATIKE - PANORAMA❌

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:18 Makina , Durrës

Shitet Ford c max

2 500 EUR

Sot 07:47 Makina , Durrës

SUPER OKAZION

5 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:26 Makina , Durrës

����Shitet Ford Ka 1.2 Benzine 2013����

4 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:25 Makina , Durrës

Ford Mondeo Viti 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:23 Makina , Durrës

Ford Focus ����

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:18
Linku:
Makina , Durrës

Ford fiesta 2010

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:36 Makina , Durrës

Ford fiesta 1.4 2010 euro 5

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:25 Makina , Durrës

����Shitet Ford Focus 1.8 Nafte 2005����Me Dogane

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:40 Makina , Durrës

Ford focus 1.6

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:02 Makina , Durrës

Ford.1.6.Naft.viti.2007����3500.€

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:43 Dyqani Makina , Durrës

����FORD FUSION 1.4 BENZIN AUTOMAT����

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:43 Dyqani Makina , Durrës

OKAZION����FORD FIESTA 1.4 BENZIN MANUAL����

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:43 Dyqani Makina , Durrës

����FORD FOCUS 1.6 DIESEL 127 MIJ KILOMETRA����

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:43 Dyqani Makina , Durrës

����FORD C-MAX TITANIUM 1.8 BENZIN MANUAL����NDRROHET

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:43 Dyqani Makina , Durrës

����FORD FIESTA 1.4 BENZIN-GAZ MANUAL VITI 2010����

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:43 Makina , Durrës

Ford FOCUS 1.8 BENZIN 2008 Manual����

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:21 Makina , Durrës

OKAZION Ford Focus 1.6 nafte 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione