Publikuar: Qer 10 2023 11:16

OKAZION BMW X3 VITI 2008 2.0 NAFTE MANUAL DOGANA PAGUAR

EUR

Publikuar: Qer 10 11:16
Shikime: 6
OKAZION BMW X3 VITI 2008 MOTORR 2.0 NAFTE MANUAL (6 MARSHA + R) SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA…224 MIJ KM ORIGJINALE ME TE DREJT KONTROLLI…MAKINA DISPONON KOMANDA NE TIMON, STOPA LED, SENSOR DRITASH, SENSOR SHIU, DISQE ALUMINI, XHAMA TE ZI MBRAPA, KONDICIONER ME KLIMA, SALLON LEKURE I ZI SHUM I PASTER, RADIO/CD PLAYER, AUX, BLUETOOTH, LIMITATOR SHPEJTESIE, PASQYRA ELEKTRIKE, XHAMA ELEKTRIK, ETJ…MAKINA ESHT NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE, XHENERIKE, PO ASHTU DHE VIZUALE…TE GJITHA SHERBIMET E BERA, NUK KA NEVOJ PER ASGJE!!…
CMIMI 6400 €URO PAK I DISKUTUESHEM…
☎️☎️TEL 0697321784 (WHATSAPP)☎️☎️
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697321784

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione