Durrës | Automjete | Makina | BMW

Seri 1 , 172
Seri 2 , 8
Seri 4 , 4
Seri 3 , 861
Seri 5 , 550
Seri 6 , 17
Seri 7 , 236
Seri 8 , 1
M-modele , 99
X-modele , 517
Z-modele , 5
2002 , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:15 ,

Shitet BMW 745 D lungo pa takse luksi

Historiku i makinës

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:10 ,

BMW SERIA 1 200 NAFTE 2007

Historiku i makinës

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:40 ,

Bmw x5 2009 M Sport

Historiku i makinës

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:39 ,

Bmw 320d

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:38 ,

BMW SERIE 1. Nderrim

Historiku i makinës

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:43 ,

❗️OKAZION❗️ BMW 120 d

Historiku i makinës

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:42 ,

BMW 120d ❗️OKAZION❗️

Historiku i makinës

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:36 ,

Bmw 1200

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:33 ,

BMW seria5

Historiku i makinës

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:26 ,

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:25 ,

BMW X5 3.0d Xdrive. OKAZION!!

Historiku i makinës

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:27 ,

Bmw 328i 2013 Okazion

Historiku i makinës

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:14 ,

Pjese BMW Seria 3

Historiku i makinës

100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:04 ,

BMW 118 BENZIN/GAS AUTOMATIKE IMPIANT NGA GJERMANIA PRINC

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:46 ,

Bmw Seria 5 okazion����

Historiku i makinës

123 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 ,

Bmw 320 .. 2.0 Naft viti 2008...kamio Automatike

Historiku i makinës

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:30 ,

BMW E60 525i, Gaz-Benzine, Automat, Navi, 2006

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:26 ,

bmw X5

Historiku i makinës

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:21 ,

BMW 320 VITI 2005 NAFT 2.0

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:19 Dyqani ,

BMV 320

Historiku i makinës

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:16 Dyqani ,

BMW 525d Facelift steptronic Zvicra

Historiku i makinës

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:51 Dyqani ,

Bmw 320 d Sport °177HP°

Historiku i makinës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 Dyqani ,

BMW X3 3.0d Sport-Paket *120.000 km*

Historiku i makinës

6 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:57 ,

OKAZION BMW SERIA 5 VITI 06

Historiku i makinës

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:56 ,

BMW SERIA 1 VITI 07 NAFTE 1.8 cc TARGA AA

Historiku i makinës

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:25 ,

BMW X3 XDrive 2007 OFERTE

Historiku i makinës

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 ,

BMW x1 2013 OKAZION

Historiku i makinës

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:18 ,

BMW 528i 2012 OFERTE

Historiku i makinës

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:17 ,

BMW X3 XDrive 2013 OFERTE

Historiku i makinës

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:59 ,

OKAZION ���� BMW 320D ����

Historiku i makinës

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:57 ,

Bmw

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:51 ,

BMW X6 M 35i Xdrive

Historiku i makinës

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:51 ,

BMW X3 28i Xdrive

Historiku i makinës

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:50 ,

BMW 528i Xdrive 4x4 Benzin-Gas

Historiku i makinës

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 ,

BMW 328i XDrive

Historiku i makinës

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:48 ,

BMW X3 3.0i

Historiku i makinës

6 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:10 Dyqani ,

Bmw 530 diesel-Full opsion

Historiku i makinës

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:09 Dyqani ,

Bmw 730 diesel 2010

Historiku i makinës

13 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:49 ,

BMW 730 ne shitje

Historiku i makinës

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:25 ,

BMW 535 X-DRIVE 2014 FULL OPSION

Historiku i makinës

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:03 ,

BMW SERI 3

Historiku i makinës

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:27 ,

Bmw shitwt

Historiku i makinës

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:31 ,

BMW 745 AUTOMAT Viti 2004

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:50 ,

Bmv 523i benzine +gaz

Historiku i makinës

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:07 ,

Shitet bmw 320

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:55 ,

Okazion BMW xdrive 640 automat 2013 nderrohet

Historiku i makinës

27 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:29 ,

BMW X6

Historiku i makinës

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:52 ,

Shitet BMW 520/184ps Automatik 8G 2013

Historiku i makinës

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione