Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

BMW X3 ne Shitje | Ofertat ne Gjithe Shqiperine


Ofertat per BMW X3 ne Shitje. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per BMW X3 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.22 Sht 09:03
Linku:
Makina , Tiranë

2015 BMW X3 M-Performance

16 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 09:27 Makina , Fier

SHITET BMW X3 ( x-drive )

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:27 Makina , Lushnjë

OKAZION BMW X3 ( x-drive )

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:26 Makina , Tiranë

BMW X3 ( x-drive ) OKAZION

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 21:18 Makina , Tiranë

Bmw X3 2016 X-DRiVE 2.O NAFTE 8G Tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:52 Makina , Tiranë

Bmv X3

19 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:50 Makina , Tiranë

SHITET BMW X3 VITI 2013

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:49 Makina , Tiranë

BMW X3 2.0 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:39 Makina , Tiranë

BMw x3

4 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:32 Makina , Tiranë

Bmw X3,automat,gaz-benzin.

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:31 Dyqani Makina , Durrës

BMW X3 2013 2.0 NAFT AUTOMAT

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:28 Makina , Durrës

BMW X3 ( x-drive ) OKAZION

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:28 Makina , Durrës

SHITET BMW X3 ( x-drive )

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:28 Makina , Tiranë

OKAZION BMW X3 ( x-drive )

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:57 Makina , Durrës

Bmw X3 2.0 Benzine Full Option Mundesi Nderrimi

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:40 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X3

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:27 Makina , Lushnjë

BMW X3 NAFTE LETRA PAGUARA OSE NDERRIM

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 07:20 Makina , Tiranë

SHITET BMW X3 FULL OPTIONS

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 20:37 Makina , Fier

BMW X3 2.0 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 20:12 Makina , Fier

BMW X3 SPORT 2017 AUTOMAT 2.8İ TWİN TURBO

16 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Sht 11:10 Makina , Tiranë

Shitet bmw x3 viti 2013 me 80.000 km

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Sht 10:04 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Bmw X3 Xdrive,2.0nafte,Automat 11/2012 ��������

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 09:03
Linku:
Makina , Tiranë

2015 BMW X3 M-Performance

16 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 05:02 Makina , Tiranë

Shitet BMW X3 3.0 Diesel Automat XDrive

5 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 16:08 Dyqani Makina , Tiranë

2016 BMW X3 2.0 NAFTE

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 11:23 Dyqani Makina , Korçë

BMW X3 X-DRIVE

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Sht 09:43 Makina , Tiranë

BMW OKAZION

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 07:42 Makina , Tiranë

BMW X3 2.0 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 12:46 Makina , Tiranë

X3 28d 2016

20 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Sht 11:58 Makina , Fier

Bmw X3 i28 Motor 2999cc

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 09:13 Makina , Tiranë

Bmw X3

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
19 Sht 12:49 Makina , Fier

BMW X3 2017!!!

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Sht 10:59 Makina , Tiranë

BMW X3

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Sht 10:15 Makina , Tiranë

Shitet BMW X3 M Xdrive 3.0 viti 2019, 50.000 km

44 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Sht 11:32 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X3 28d xDrive M package origjinal fabrike

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Sht 23:59 Makina , Tiranë

Bmw x3 okazion

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Sht 18:48 Makina , Tiranë

BMW X3 X-Drive X-Line 2.0 Diesel, Full options

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Sht 15:11 Makina , Lushnjë

BMW X3 DIESEL 3.0

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 09:21 Makina , Tiranë

BMW X3 ( x-drive )

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Sht 09:21 Makina , Vlorë

BMW X3 ( x-drive )

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Sht 23:57 Makina , Tiranë

Shitet BMW X3 3.0D

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 07:46 Makina , Vlorë

Pjese kembimi bmw x3

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
13 Sht 23:23 Makina , Lezhë

SHITET - NDERROHET BMW x3 viti 2013 Xdrive �� 0675470401

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Sht 16:01 Makina , Tiranë

OKAZION !!!

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Sht 09:15 Makina , Tiranë

Bmw x3

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Sht 19:57 Makina , Tiranë

BMW X3 viti 2010

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 12:57 Dyqani Makina , Tiranë

BABOS-BMW X3 28d XDrive ,2015,NAFTE,FULL!!!

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 18:02 Dyqani Makina , Tiranë

USED CAR 2017 ERX5 EV400 Electric vehicle

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Sht 16:23 Makina , Tiranë

Shitet BMW X3

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Sht 22:57 Makina , Tiranë

Okazion

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Sht 13:34 Makina , Tiranë

Bmw x3

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Kerkoni per BMW X3 ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per BMW te ndryshme ne shitje. Blini apo shisni BMW X3 ne tregun me te madhe online MerrJep.al.a


Gjej BMW X3 ne MerrJep.al


Mijera oferta per BMW X3 ne shitje. Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per ju. Shiko njoftimet per BMW X3 ne shitje apo modele tjera te BMW si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4, dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.


BMW X3 ne Shitje


Keni BMW X5 te perdorur apo te re qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne tregun me te madhe online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione