Published: Korr 14 2018 12:33

Okazion Audi A4 -AUTOMATIKE-

EUR

Published: Korr 14 12:33
Views: 8
Shitet super okazion audi a4 nafte 1.9 TDI,motorri eshte super gjendje me km origjinale te garantuara,sapo i jan nderruar makines vaji dhe filtrat motorri + kambio,
E sapo ardhur esht targuar per here te pare nga un personalisht,jo makine tregu.
Eshte e mbajtur me marak.
Goma te reja,sensor parkimi,sallon pana ,sedilje me ngrohje makina eshte full full .
Shitet per arsye mos pordorimi!!!!
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
8
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

+355699571217

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information