Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi A4 Të gjitha në Kukës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi A4 | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Maj 20:15 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi A4

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 17:06 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi A4 Avant

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 17:06 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi A4 nga gjermania

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 18:10 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi a4 e saba ardhun prej gjermanie

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 13:00 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi A4 3 x S line Sound Audi RS4 350 PS

7 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 14:36 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi a4 ne tabela te anglis

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 17:58 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi a4 2013 3.0 TDI

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 10:12 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi A4 2.7 Dizel Automatik pa Dogan

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Pri 22:46 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

0695294940

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 16:15 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

shitet

7 700 EUR

13 Pri 23:26 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi A4 Benzin

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 15:34 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

AUDI A4 2.0 190PS QUATTRO 2019

17 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 19:57 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 18:47 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi A4

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 10:42 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi a4 1.8 tfsi automatik

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 14:48 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi A4 2.0TDI Euro5 Super Gjendje

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 23:12 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi A4

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 20:16 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi A4 2008 automat 2.7

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 22:45 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Shiten Audijat

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Shk 18:58 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Shitet

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 23:12 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Shitet AUDI A4

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 00:59 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

audi A4

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Jan 20:58 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Shitet Audija

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 12:33 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi A4 2.0TDI Automat 2007 Euro4

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 22:18 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 23:36 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Shes Audin

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 13:28 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi A4

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Dhj 13:33 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Shes Audin

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 20:11 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Shes audin

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 15:55 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi a4

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 21:18 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi A4 1.9

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 12:59 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

A4 2.0 Automatic 2011 gjendje super��

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 22:51 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Shitet Audi A4

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Nën 02:27 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi a4 3x s line

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Nën 17:32 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi a4 Kabriolet per pjes

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 11:30 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi A4 2.0Automat 222Mij Km Euro4

6 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 16:23 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

AUDI A4 TDI QUATTRO 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Tet 03:20 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi A4 2.0 2013

13 009 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Tet 10:45 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Tet 23:23 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Shes Audin

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 21:11 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi a4

18 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Tet 18:01 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi a4

18 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Sht 02:57 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi A4 35TDI 2.0 150Ps 2019

19 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Sht 12:51 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Sht 21:25 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Shes Audi A4 angleze 2009 Kosove

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 20:46 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi quatro A4

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Sht 01:00 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

AUDI A4 2.0 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Gush 22:29 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi a4 1.9 tdi Automatik 2004

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Gush 07:48 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

AUDI A4 1.9 TDI MANUAL DISEL 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Gush 09:42 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi A4

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi A4 | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione