Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi Të gjitha në Kukës

RS-modele , 3
S-modele , 5
TT , 2
100 , 1
80 , 5
A1 , 1
A2 , 3
A3 , 60
A4 , 288
A5 , 19
A6 , 204
A7 , 4
A8 , 23
Allroad , 2
Q3 , 1
Q5 , 4
Q7 , 13
QUATTRO , 2
V8 , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:13 Makina , Kukës

OKAZION AUDI

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:09 Makina , Kukës

Audi

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:02 Makina , Kukës

Audi A3

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 18:51 Makina , Kukës

SHITET AUDI A4, 4x4 6200 Euro

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 23:01 Makina , Kukës

Shitet Audi A4 Sline

29 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 16:01 Makina , Kukës

Shitet makina Audi Q5 sapoardhur nga zvicrra

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 14:40 Makina , Kukës

Shitet Audi A4 2.0 manual 6 marrsha vp 2006/7

123 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 20:36 Makina , Kukës

Shitet

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 22:57 Makina , Kukës

Audi A6 3.0 TDI Quatro

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 21:14 Makina , Kukës

audi a4

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 09:23 Makina , Kukës

Audi RS6 4.0TFSI 900hp quattro 115.000 km e doganuar

73 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Mar 07:58 Makina , Kukës

Goma

550 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Mar 16:57 Makina , Kukës

AUDI A8 ANGLEZE

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Shk 20:41 Makina , Kukës

Audi A3 Sportback facelift

14 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 17:59 Makina , Kukës

Audi Q7 3.0 TDI 2014

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 13:40 Makina , Kukës

Audi A 4

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:45 Makina , Kukës

Audi A4 2.0

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 16:16 Makina , Kukës

Jepet me qera

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 18:39 Makina , Kukës

Shitet

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 15:23 Makina , Kukës

Audi A3

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 18:08 Makina , Kukës

Audi A3 2014 2.0 Tdi Stronic

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 19:15 Makina , Kukës

Shitur

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Jan 23:29 Makina , Kukës

Audi A3

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 17:55 Makina , Kukës

AUDİ A4 SHUME PASTER SHUME EKONOMİKE

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 18:19 Makina , Kukës

Audi A7 Bi-Tdi 326 ps �� (PA DOGAN)

28 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 09:46 Makina , Kukës

Audi

4 200 EUR

19 Jan 12:11 Makina , Kukës

Shes Audi Q7 3.0 TDI S-line 2017

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Jan 14:27 Makina , Kukës

Audi A8 3.0 - 2006

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 16:57 Makina , Kukës

A 3 2010 1.6

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 14:22 Makina , Kukës

Audi A3 8P Facelift SportBack Euro4 1.6TDI

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 08:23 Makina , Kukës

Audi A3 1.9 automat

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 16:44 Makina , Kukës

Shitet

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Dhj 17:42 Makina , Kukës

Audi A4

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Dhj 11:06 Makina , Kukës

Audi Q5 3L

18 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 19:17 Makina , Kukës

Audi a4

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 10:29 Makina , Kukës

Audi Q5 40 2.0TDi Matrix 2018 Quattro

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Dhj 15:53 Makina , Kukës

AUDI A8 3.0

11 111 111 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Nën 23:51 Makina , Kukës

Shitet

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Nën 14:33 Makina , Kukës

Audi A5 3.0 TDI sline extra e ruajtur

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 13:42 Makina , Kukës

Foristrade

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Nën 20:03 Makina , Kukës

Audi a4 3.0 Tdi Quattro 245 Ps"Automatik Nga ZVICRRA ����

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 20:12 Makina , Kukës

Goma 17 per foristradshume pak te perdorura

6 500 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 20:41 Makina , Kukës

SHITET AUDI A6

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Nën 11:12 Makina , Kukës

Audi RS6 Avant 4.0

55 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Tet 14:52 Makina , Kukës

AUDI Q7 3.0 TDI AUTOMATIK

12 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 09:28 Makina , Kukës

AUDI A3 2.0 TDI QUATTRO PANORAM AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 23:57 Makina , Kukës

Audi A8

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Tet 23:10 Makina , Kukës

Shitet Audi A4

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 22:40 Makina , Kukës

Audi A6

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Tet 16:20 Makina , Kukës

Shitet

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione