Kukës

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kukës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:54 ,

VW Passat 1.9 TDI-DI te Kuqe Model - 2004

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:16 ,

Evo 220 cdi full opsion panorama

Historiku i makinës

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:16 ,

Benz 200 classic

Historiku i makinës

Viti: 1982
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 690 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:47 ,

Shitet

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:17 ,

Bmw 520d AUTOMATIC 135KW/180PS

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:15 ,

Mercedes Benz C 220 CDI

Historiku i makinës

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:14 ,

Nisan X Trail

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:16 ,

Audio sistem car , te pa perdorura ��

Historiku i makinës

700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:05 ,

Rimorkio per barjten e veturav

Historiku i makinës

1 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:44 ,

VW GOLF 1.9 TDI (UNITED) 2008

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:40 ,

SHITET / NDERROHET

Historiku i makinës

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:40 ,

AUDI 3.0 TDI

Historiku i makinës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:39 ,

AUDI A4 1.9 TDI

Historiku i makinës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:38 ,

PASAT 2.0 me 1 bosht

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:38 ,

MERCEDEZ BENZ W211 270

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:37 ,

Golf IV 1.9 tdi

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:50 ,

OKAZJON! M-B C220 NAFT AUTOMATIK

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:38 ,

Cls 320

Historiku i makinës

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:58 ,

Audi a8 4.2 dizel

Historiku i makinës

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 19:46 ,

Mercedes v 250

Historiku i makinës

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:49 ,

MERCEDES-BENZ-C 200

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:37 ,

Shitet Makina

Historiku i makinës

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 14:44 ,

Golf 4 1.6 Benzin+Gaz AUTOMAT

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:40 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:35 ,

Audi a3 1.9 sportback

Historiku i makinës

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione