golf 5 luk 32

5 900 EUR

Shitet nga: golf 14 Qer 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
20 tdi baxha komanda ne timon navi luk 32 dritat kseno fener me lupa ne super gjendje dikumenta per 1 vit ska nevoj per sherbime super e shpejt dhe ekonomike 0697305301
Në fillim