Seat altea okazion 3200€

3 200 EUR

Shitet nga: Seat Altea 17 Sht 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
Shitet seat altea viti 2004 kambjo manuale me letra te paguara deri ne qershor 2021 ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.
Seat Altea
0693357547
Leaflet
Në fillim