Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Seat Të gjitha në Tiranë

Alhambra , 97
Altea , 403
Arona , 5
Arosa , 32
Cordoba , 122
Exeo , 7
Ibiza , 697
Inca , 7
Leon , 498
Marbella , 1
Toledo , 102

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Seat | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Sht 12:30
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Seat Ibiza 1.2 TDI 2015

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:07
Linku:
Makina , Tiranë

Seat Ibiza 2011 Automat 1.4

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar

Sot 05:07
Linku:
Makina , Tiranë

Seat Ibiza 2011 Automat 1.4

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:30 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet Seat AlteaXL

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 19:49 Makina , Tiranë

⭕️⭕️⭕️SHITET SEAT LEON 2012 1.6 NAFTE⭕️⭕️⭕️

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:27 Makina , Tiranë

Seat Altea XL 2.0 Nafte 2007 ✅️ Automat✅️

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:18 Makina , Tiranë

OKAZION Seat Ateca 2.0 Diesel -22

28 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:41 Makina , Tiranë

Seat Leon 1.9 nafte

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:37 Makina , Tiranë

Okazion shitet seat ibiza viti 2011 motorr 1.2 nafte manual

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:56 Makina , Tiranë

SEAT ALTEA 2.0 TDI ✓VITI 2006✓

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:27 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL 1.9 TDI AUTOMAT EKONOMIKE SUPER GJENDJE

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:23 Makina , Tiranë

Seat Toledo

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:09 Dyqani Makina , Tiranë

Seat Ibiza ����

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:08 Makina , Tiranë

Okazion Seat

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:56 Dyqani Makina , Tiranë

Seat Leon, Automat, 2011, Nafte, Cel: 0692126959

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:55 Makina , Tiranë

OKAZION SEAT IBIZA MOTOR 1.4 TDI VITI 2008

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:15 Makina , Tiranë

Seat Altea Edition

3 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 00:25 Makina , Tiranë

��������Seat altea xl sport packet1.9 tdi 2008 4200€����

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 12:23 Dyqani Makina , Tiranë

Seat Altea 1.6 Diessel 2011

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
07 Dhj 09:32 Dyqani Makina , Tiranë

Seat Ibiza

4 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
06 Dhj 22:16 Makina , Tiranë

Shitet Seat Cordoba 208

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Dhj 08:51 Makina , Tiranë

Seat Exeo 2.0 tdi, automatike, viti 2012. Zvicra ��������

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Dhj 03:19 Makina , Tiranë

Shitet Seat Altea XL

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 03:14 Makina , Tiranë

������okazion muaji Dhjetor,nga 4500=4000€ +bagazhier ��

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 23:42 Makina , Tiranë

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 19:15 Makina , Tiranë

Seat Leon 1.9 nafte viti 2005

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 20:15 Makina , Tiranë

Shitet seat toledo

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 15:31 Makina , Tiranë

Seat Toledo 2006 1.6 benzine

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Dhj 15:04 Makina , Tiranë

SEAT LEON 1.6 NAFTE AUTOMAT 2012

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Dhj 18:53 Makina , Tiranë

Seat Toledo

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 14:52 Makina , Tiranë

Seat Altea XL 2011 1.6 nafte manual sapoardhur

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Dhj 09:06 Makina , Tiranë

Seat Leon

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 00:29 Makina , Tiranë

Seat

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 17:16 Makina , Tiranë

Seat Altea XL

5 850 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 10:07 Makina , Tiranë

Shitet altea xl nentor 2013

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 06:02 Makina , Tiranë

Rent AR Point

25 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 21:49 Makina , Tiranë

Seat Toledo Automat Dsg

5 099 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 11:18 Makina , Tiranë

Seat Altea

4 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 08:39 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION SEAT IBIZA 2012

5 000 EUR

29 Nën 07:42 Makina , Tiranë

Okazion.. i cmendur seat per vetem 1999 ero

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 19:19 Makina , Tiranë

Shitet SEAT IBIZA 1.4 Benzin-Gaz

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 21:01 Makina , Tiranë

Shes/nderroj

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 12:49 Makina , Tiranë

Shitet urgjent super okazion

2 600 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 21:43 Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2011

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 17:39 Makina , Tiranë

Seat Altea 1.6 benzin-gaz

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 16:55 Makina , Tiranë

OKAZION SEAT ALTEA 1.6 BNZ/GAZ MANUAL !!!!!!!

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 11:30 Makina , Tiranë

Seat

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 22:45 Makina , Tiranë

seat altea

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 13:59 Makina , Tiranë

disqe 16 inch

600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Nën 09:36 Makina , Tiranë

Seat Altea 200 tdi sport

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 02:28 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFTE OKAZION

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 21:19 Makina , Tiranë

Seat Altea

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Seat | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione