Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Seat Altea ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqioerine


Mijera njoftime per Seat Altea ne Shitje. Gjej oferten ideale per modele te ndryshme te Seat Altea te perdorur apo te ri. Shiko njoftimet per Seat Altea, New Leon, Arona, New Ateca, Tarraco, Leon Estate, Cupra Leon dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej Seat ne shitje me oferta te ndryshme.


Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al, krijo njoftime shpejt dhe leht.26 Maj 16:58
Linku:
Dyqani ,

SEAT ALTEA XL, VITI 2011, AUTOMATIKE, MOTORR 1.6 NAFTE

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 00:40 ,

Seat Altea XL Freetrack 4X4 AWD 4-motion

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 22:57 ,

•Seat Altea 1.6 Benzinë/Gaz•

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:57 ,

Seat Altea 1.9 Nafte Viti 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:36 ,

Seat altea xl

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:57 ,

Seat Altea 1.9 TDI

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:54 ,

Shitet Automat Seat altea xl loungo 2007 cmimi 5000euro

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:29 ,

OKAZION

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:45 Dyqani ,

Seat Altea XL 1.6 benzin-gas

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:35 ,

Seat Altea XL Automat 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 16:58
Linku:
Dyqani ,

SEAT ALTEA XL, VITI 2011, AUTOMATIKE, MOTORR 1.6 NAFTE

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 13:06 Dyqani ,

SEAT ALTEA XL FREETRACK 2.0 NAFTE

4 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 14:25 ,

Shitet Seat altea naft automat 2,0 viti 2007 cmim4700euro

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 11:01 ,

Automat

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 12:00 ,

Seat -2008 benzin 1.4 tsi

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 07:55 ,

Shitet seat altea 4700 euro automat naft full navi

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 17:40 ,

Seat Altea (benzin-gaz)

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 17:28 ,

Kerkoj te punesohem si shofer personal me makinen time

250 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 15:27 Dyqani ,

seat altea

4 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 08:13 ,

Seat Altea OKAZION

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Maj 10:14 ,

OKAZION����SEAT ALTEA 2.0 DIESEL AUTOMAT����

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 08:36 ,

OKAZION

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Maj 08:13 ,

Shitet seat altea naft 2,0 automat full opsion cmimi 4900eur

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 18:59 ,

Seat Altea 2.0 nafte

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 13:47 ,

okazion

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 22:16 ,

Shitet Seat Alte xl ne gjendje shume te mire

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Maj 17:26 ,

Super okazion Seat Altea

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 21:22 ,

Shitet Seat Altea naft automat viti 2007 full opsion navi

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 09:29 ,

SEAT ALTEA XL

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Maj 07:59 ,

Seat altea benzin gaz

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 18:10 ,

Seat altea

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 10:53 ,

seat altea

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 21:08 Dyqani ,

U shit✅Seat Altea ����

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 14:48 ,

Shitet Seat Altea ne gjendje fantastike

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 15:39 ,

SEAT ALTEA NAFTE AUTOMAT

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 09:58 ,

Seat Altea XL 2011

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Pri 21:56 ,

Seat altea automat

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 17:55 ,

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 20:06 ,

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 14:41 ,

Super gjendje me letra

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 11:40 ,

Makina me Qera duke filluar nga 20 €

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 18:29 ,

OKAZION SHITET SEAT ALTEA XL

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Pri 18:00 ,

Shitet seat automat nafte full me taksa

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 09:40 ,

Makina me Qera Elbasan

20 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 12:54 ,

Shes Seat Altea

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Jeni duke kerkuar per Seat Altea ne Shitje? Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju. Shikoni mijera njoftime dhe blej Seat te perdorur apo te ri.


Blej Seat Altea ne Shitje ne MerrJep.al


Kerkoni njoftime ne MerrJep.al dhe gjej Seat Altea me çmimet me te volitshme ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per modele te ndryshme te Seat Altea ne shitje si: Seat Altea, New Leon, Arona, New Ateca, Tarraco, Leon Estate, Cupra Leon dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej Seat Altea ne shitje me çmimet me te volitshme. Blej makina te perdorura apo te reja nga markat e ndryshme ne tregun me te madhe online - MerrJep.al.


Krijo njoftime per Seat Altea ne Shitje


Keni Seat Altea te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne Merrjep.al dhe gjej te interesuarit per Seat te modeleve te ndryshme ne mesin e mijera vizitoreve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione