Renault Scenic -99

2 000 EUR

2 300 EUR

Shitet nga: TORI 30 Maj 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
Renault scenic megano viti 1999 ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike filtra vaj goma 80% te sapo nderuara makina eshte sic shihet ne foto eshte e gateshme per cdo lloj prove,pres telefonata serioze nr 0674599505
Cmimi 2000.EURO
Leaflet
Në fillim