Durrës | Automjete | Makina | Renault

Avantime , 1
Capture , 14
Clio , 366
Coupe , 7
Espace , 26
Express , 5
Fluence , 2
Kangoo , 75
Laguna , 137
Mascott , 4
Master , 7
Megane , 377
Modus , 30
R 19 , 4
R 4 , 1
Scenic , 285
Trafic , 15
Twingo , 89
Vel Satis , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Renault | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:45 ,

RENO MASTER VITI 1999 MANUAL 21 VENDE DURRES

Historiku i makinës

8 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:38 ,

Renault modus

Historiku i makinës

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:08 ,

Renault Clio 1.2 Benzin/Gaz. 2010.

Historiku i makinës

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:24 ,

Okazion

Historiku i makinës

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:53 ,

Renault scenic 1.6 benxin gaz fabrike

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:46 ,

Renault Scenic 2.0 Nafte

Historiku i makinës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:22 ,

Renault scenic nafte

Historiku i makinës

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:30 ,

Renult Megane 1.6 benzin + gaz

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:13 ,

��RENAULT CLIO 1.2 ��BENZIN 2007 SUPER��

Historiku i makinës

1 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:44 ,

Okazion renault scenic 1.9 nafte 6 marshe

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:47 ,

Okazion Renault Megane 1.4 benzin/gaz 2008

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:29 ,

Renault ndrrohet

Historiku i makinës

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:17 ,

Shitet Renault Megane benzin gaz OKAZIONNN!!!

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:28 ,

AMBULANC RENAULT TRAFIC 2012

Historiku i makinës

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:55 ,

Okazion

Historiku i makinës

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 16:54 Dyqani ,

Renault Clio

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:46 ,

okazion renault nafte 2001

Historiku i makinës

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:35 Dyqani ,

Renault megane

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:15 ,

Renault Kango•Viti 2011•1.5 Naft•Manual

Historiku i makinës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 20:39 ,

OKAZION 1600 euro super gjendje

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 13:56 ,

Renault-Clio 1.2 Benzin-Gaz viti 2008

Historiku i makinës

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Qer 07:25 ,

Okazion Renault clio B/G

Historiku i makinës

2 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 22:29 ,

Ndrrohet me mjete me te medha ose familjare

Historiku i makinës

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 21:30 ,

Renault kangoo 2009 1.5 naft

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 07:54 ,

OKAZIONN Renault Megane 1.5 Nafte 2004

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 09:54 ,

Renault Scenic

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 17:04 ,

Shitet

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 13:01 ,

Renault Scenic ll

Historiku i makinës

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Maj 18:33 ,

RENAULT Okazion!!!

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Maj 10:51 ,

Shitet Makina

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 23:55 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 18:45 ,

Renault Megane 1.9 DCI

Historiku i makinës

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 11:41 ,

RENAULT MEGANE 1.5 NAFT VITI 2010 GJENDJE PERFEKTE

Historiku i makinës

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Maj 15:40 ,

Shitet per arsye mosperdorimi.

Historiku i makinës

15 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Maj 09:51 ,

Makin

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 11:01 ,

Shitet Reno Scenic

Historiku i makinës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 18:51 ,

Renault Megane 1.5 Nafte Super

Historiku i makinës

19 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 10:20 ,

Renault

Historiku i makinës

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 18:52 Dyqani ,

RENAULT SCENIC 1.6 AUTOMAT BENZIN-GAZ

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Maj 20:39 Dyqani ,

Renault Clio 1.4 Benzin-Gaz

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Pri 21:46 ,

Renault scenic 1.9 naft

Historiku i makinës

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Pri 11:54 ,

Reno

Historiku i makinës

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 21:37 ,

Reno

Historiku i makinës

1 530 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 19:11 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 11:05 Dyqani ,

SHITUR

Historiku i makinës

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 00:45 ,

SHITET

Historiku i makinës

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 17:34 ,

Makine

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Renault | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione