renault clio 1.2 2005 93mij km

1 950 EUR

2 400 EUR

Shitet nga: reno 20 Gush 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Clio
reno clio 1.2 benzin 16v viti 2005 me 93mij km ne gjendje perfekte,shume e paster si jasht dhe brenda,kondicioner,cdo sherbim te ber,taksa dhe sig te paguara cmimi 2400 i diskitushem
Leaflet
Në fillim