Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 86
Aixam , 50
Alfa Romeo , 1945
Alpina , 9
Artega , 4
Audi , 23864
BAIC , 19
Bentley , 17
BMW , 16380
Bugatti , 7
Buick , 20
Cadillac , 118
Chevrolet , 907
Chrysler , 648
Citroën , 3950
Corvette , 8
Dacia , 129
Daewoo , 256
Daihatsu , 198
DeTomaso , 1
Dodge , 217
Ferrari , 6
Fiat , 9233
Ford , 22956
GMC , 44
Great Wall , 33
Grecav , 7
Honda , 660
Hummer , 99
Hyundai , 2258
Infiniti , 38
Isuzu , 90
Jaguar , 741
Jeep , 1152
Kia , 911
KTM , 12
Lada , 11
Lancia , 1220
Land Rover , 4313
Landwind , 3
Lexus , 55
Lifan , 3
Ligier , 1
Lincoln , 86
Maserati , 41
Maybach , 4
Mazda , 982
Mercedes-Benz , 87255
MG , 37
MINI , 1069
Mitsubishi , 2082
Morgan , 2
Nissan , 4096
NSU , 4
Opel , 12678
Peugeot , 5293
Piaggio , 33
Pontiac , 4
Porsche , 1299
Proton , 1
Renault , 6987
Rover , 376
Saab , 219
Seat , 2432
Škoda , 1397
Smart , 2995
Spyker , 2
Ssangyong , 287
Subaru , 103
Suzuki , 832
Tata , 41
Tesla , 4
Toyota , 9833
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 4
UAZ , 5
VW Volkswagen , 46772
Volvo , 2753
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Yugo , 8
Zastava , 11

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 18:19
Linku:
Makina , Tiranë

Golf 6

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Sht 10:14
Linku:
Makina , Tiranë

FIAT BRAVO SHITET

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Sht 10:14
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A8 3.0TDI

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 13:19
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Benz R 320 e ardhur nga Zvicra

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 01:37
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

TOYOTA LAND CRUISER SUPER GJENDJE OFERT

22 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:13 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES VIANO AUTOMAT 2.2 NAFTE ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:13 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2014

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:13 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500L VITI 2014 MOTOR 1.3 NAFT ZVICRA

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:13 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford Escape 1.6 Benzine Automat -16

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:13 Makina , Tiranë

������SHITET RANGE ROVER SPORT 2016 SUPERFULL������

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:13 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:13 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:13 Dyqani Makina , Tiranë

CITROËN C 8 AUTOMATIC 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:12 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT LAGUNA AUTOMATIC 2007 ZVICRA

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:12 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:12 Dyqani Makina , Tiranë

FORD GRAND TOURNEO 1.8 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:12 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSVAGEN CADDY LIFE 2013 ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:12 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 BENZIN 2.0

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:12 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 Turbo FSI Automat Zvicra -07 ����

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 Makina , Tiranë

➡️➡️SHITET GLK 250 AMG LINE FULL⬅️⬅️

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:11 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:10 Makina , Shkodër

Mercedez Benz e220 Evo

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:10 Makina , Tiranë

A4 2.0 naft automat

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:10 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 250 4 Matic Full Opsione

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:10 Makina , Elbasan

Mercedes-benz

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:10 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL AGILA 1.2 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:10 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:10 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 NAFT 2008 7+1

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:10 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:10 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL ASTRA VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 Makina , Vlorë

OKAZION GOLF 6 PLUS 2011 GAZ-BENZIN FABRIKE.

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:10 Makina , Vlorë

SHITET/NDERROHET SMART 2015 FORTWO 1.0 MHD AUTOMAT OKAZION

5 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 15:10 Makina , Vlorë

����OKAZION����SHITET BMW 116

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 15:09 Dyqani Makina , Tiranë

FORD S MAX 2.0 NAFTE 2007 ME 7 VENDE ZVICRA

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:09 Makina , Durrës

Range Rover Evoque 2.0 Panorama Okazion -12

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:09 Makina , Tiranë

Ford Kuga '14 123 mij km origjinale nga Zvicra

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 15:09 Makina , Tiranë

Audi A6 Automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:09 Makina , Shkodër

BMW 116 Nafte 2011 Start/Stop sistem M paket

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:09 Makina , Shkodër

�� BMW 116 Nafte200 Start/Stop M pakete

4 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:09 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:09 Makina , Tiranë

Sbitet Ocazion Peugeot207 1,2 Benzine

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:08 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2.0 NAFTE 2009 ZVICRA FULL OPTIONS

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:08 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:08 Makina , Tiranë

VW GOLF 5 AUTOMAT FULL

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:07 Makina , Tiranë

SHITET NISAN ALMERA BENZIN & GAZ OKAZION

20 202 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:06 Makina , Fier

Wolfswagen Turan 2010

6 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Makina , Tiranë

Mini Cooper Countryman S 1.6 automat

7 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:05 Makina , Tiranë

Shitet okaziooon

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 15:04 Makina , Elbasan

Shitet Lancia Delta 1.6 multijet viti 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 Dyqani Makina , Durrës

Ford courier 1.5 nafte 2016

9 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:04 Dyqani Makina , Durrës

Auris 1.6 benzin automat super gjendje

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:04 Makina , Tiranë

Nissan Micra 1.2 Benzin 2011 Gati Per Targa

3 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:03 Makina , Durrës

Shitet C Class w203 Gaz Benzin viti2007 i ardh nga Gjermania

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 Makina , Durrës

Shitet E Class w211 Automat i sapo ardhur nga Gjermania

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 Makina , Durrës

Shitet C Class w203 Benzin Gaz vit 2007 i ardh ng Gjermania

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione