Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Renault Clio ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej oferta per Renault Clio ne Shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Renault Clio nga modelet e ndryshme si: Renault Clio, Renault Coupe, Renault Escape, Renault Fuego, Renault Fluence, Renault Express dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per makina te perdorura apo te reja ne shitje.


Blini dhe shisni Renault Clio ne MerrJep.al shpejt dhe leht. Shperndaj njoftime ne mesin e mijera vizitoreve ditor ne tregun me te madhe online ne Shqiperi.22 Maj 03:09
Linku:
Makina , Tiranë

Okaziooon!! Shitet Renault CLIO 2006

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 10:04 Dyqani Makina , Fier

Renault Clio viti 2012 1.5 dci 90cv

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 18:36 Makina , Fier

Reno Clio 1.2 Benzine

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 20:57 Makina , Tiranë

Renault Clio 1.2 Benzin OKAZION!!!

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Maj 20:54 Makina , Tiranë

Renault Clio 1.2 Benzin Super OKAZION !!!

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Maj 20:19 Makina , Tiranë

Renault Clio 1.5 nafte 2006

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 14:13 Makina , Tiranë

OKAZION

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Maj 09:11 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT CLIO, VITI 2008, AUTOMATIKE, MOTORR 1.5 NAFTE

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
24 Maj 12:37 Makina , Kurbin

shitet ose nderrohet

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 08:14 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT CLIO, VITI 10/2008, MANUALE, MOTORR 1.1 BENZINE+GAZ

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
22 Maj 17:58 Makina , Tiranë

Reanult Clio

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Maj 03:09 Makina , Tiranë

Okaziooon!! Shitet Renault CLIO 2006

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Maj 15:07 Makina , Tiranë

Renault Clio 1.5 Nafte

2 600 EUR

21 Maj 10:18 Makina , Lushnjë

Okazion

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 16:07 Makina , Tiranë

Renault clio ne shitje

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 13:38 Makina , Vlorë

Shitet

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 07:39 Makina , Fier

Reno Clio

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 11:35 Makina , Tiranë

Renault Clio 1.5 Nafte

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 06:37 Makina , Kukës

Renault Clio 1.9D OKAZION !!!

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 02:38 Makina , Tiranë

CLIO 3 NAFTE 1.5 DCI MIRE OKAZION AUTOMATIK

2 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Maj 01:39 Makina , Durrës

0674061151

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Maj 23:40 Makina , Berat

Renault clio 1.5 nafte

2 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Maj 23:36 Makina , Tiranë

CLIO 3 NAFTE 1.5 DCI MIRE OKAZION AUTOMATIK

2 000 EUR Çmimi me zbritje

17 Maj 11:53 Makina , Korçë

Renault Clio 1.4 benzine 16v

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 09:50 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT CLIO, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 1.1 BENZINE

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
12 Maj 18:09 Makina , Vlorë

Shitet Renault clio

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 01:46 Makina , Tiranë

Renault Clio

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Maj 23:11 Makina , Korçë

Renault Clio

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Maj 11:53 Makina , Shkodër

Clio per pjese

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 11:47 Makina , Lushnjë

Renault CLIO 1.2

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Maj 00:39 Makina , Tiranë

Renault clio 2015

04 Maj 22:47 Makina , Fier

Shitet Renault Clio 1.2 benzine/gaz

4 200 EUR

04 Maj 19:27 Makina , Pogradec

✅✅RENAULT CLIO 1.5 DCI 2011✅✅

3 300 EUR

29 Pri 19:33 Makina , Lezhë

Shitet

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 11:20 Makina , Tiranë

Shitet Renault Clio 1.2 8V benzine

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 19:00 Makina , Durrës

enault clio me letrra te paguara 0688436201 1300€

130 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 15:16 Makina , Elbasan

Centralinë për Clio 1.4 16v benzin

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Pri 15:06 Makina , Krujë

clio

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 00:47 Makina , Krujë

Renault clio

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 00:43 Makina , Durrës

Renaul clio 1.2 benzin

990 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 20:26 Makina , Tiranë

Renualt Clio

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 14:08 Makina , Tiranë

Shitet per arsye mos perdorimi!!!

1 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 19:21 Makina , Lezhë

shes nderroj reno clio 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 16:30 Makina , Lezhë

reno clio OKAZION

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 19:05 Makina , Lezhë

reno clio

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 13:52 Makina , Tiranë

OKAZION!!! RENAULT CLIO 500Euro 1.2

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 13:34 Makina , Tiranë

Renault clio 1.9 nafte 1200 euro i diskutushem

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 11:57 Makina , Pogradec

Shitet Renault Clio 1.4 Benzin

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 21:11 Makina , Durrës

Shitet renault clio kamio automatike

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 13:32 Makina , Fier

Renault Clio

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 18:40 Makina , Korçë

Reno clio

10 EUR


Jeni duke kerkuar per Renault Clio ne Shitje? Kerko njoftime per Renault ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju ne mesin e mijera njoftimeve.


Blej Renault Clio ne Shitje ne MerrJep.al


Mijera njoftime per Renault Clio ne shitje me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Renault Clio te modeleve te ndryshme ne shitje si: Renault Clio, Renault Coupe, Renault Escape, Renault Fuego, Renault Fluence, Renault Express, dhe shume te tjere me ofertat ,e te mira. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per makina te perdorura apo te reja ne shitje.


Shit Renault Clio ne MerrJep.al


Keni Renault Clio qe dehshironi te shisni? Krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht ne Gjithe Shqiperine. Shperndaj njoftime ne MerrJep.al dhe gje bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione