Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Renault Clio ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej oferta per Renault Clio ne Shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Renault Clio nga modelet e ndryshme si: Renault Clio, Renault Coupe, Renault Escape, Renault Fuego, Renault Fluence, Renault Express dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per makina te perdorura apo te reja ne shitje.


Blini dhe shisni Renault Clio ne MerrJep.al shpejt dhe leht. Shperndaj njoftime ne mesin e mijera vizitoreve ditor ne tregun me te madhe online ne Shqiperi.Dje 21:04
Linku:
Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

U SHIT

2 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online

Dje 21:44 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Reno clio benxin gaz viti 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:04
Linku:
Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

U SHIT

2 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 21:04 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Korçë

U SHIT

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 21:02 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

U SHIT

180 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 19:55 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Kukës

Shes

1 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:46 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Durrës

OKAZION

1 250 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:44 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Shitet

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 18:23 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Clio 2013

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
28 Maj 17:40 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Shitet Reno-clio.e sapo ardhur nga jashtë.

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 16:37 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Durrës

Rrenault-Clio

4 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 14:35 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Vlorë

Renault Clio 2007

2 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 21:04 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Renault Clio III 1.2 benzin gaz

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 17:09 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Vlorë

Reno clio sportour 1.5 naft e 2012

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Maj 16:55 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkodër

Renault Clio Storia

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 15:31 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Lushnjë

Shitet

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 13:01 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkodër

Shitet reno clio 1.9 naft

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Maj 07:52 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Shitet Renault clio

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 15:56 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Shitet Renault Clio 1.2 Benzin

1 170 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 00:40 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Renault clio shitet

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Maj 00:40 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Fier

Shitet Makina

1 500 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 00:40 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Renault clio

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Maj 00:40 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Renault clio

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Maj 16:55 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Shitet Renault Clio 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 09:41 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

okazion shitet reno clio 1.2 2006 1.5 euro

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 20:36 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Shitet Reno Clio Benzinë gas

2 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
22 Maj 20:35 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Shitet Reno Clio Benzinë gas

2 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
20 Maj 15:01 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Maj 19:29 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Shitet

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 13:00 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Shitet

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 22:08 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

SHITET RENAULT CLIO 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 18:28 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Renault clio 3

2 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 13:30 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Renault clio

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 12:59 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Durrës

1200 euro

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 15:22 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Reno clio 1.2 benzine 1999

400 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 13:48 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Shitet‼️

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Maj 00:18 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Korçë

Shitet Makina

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 20:33 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Renault Clio 2008 ���� OKAZIONN!!!

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 20:25 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Shitet

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 18:19 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Vlorë

Shitet, Reno Clio

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 08:31 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Korçë

Shitet

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 02:47 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Lushnjë

Renault Clio

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 09:00 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Durrës

Okazion vetem sot

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Maj 08:35 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkodër

Renault clio 1.5 nafte

1 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Maj 10:35 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Durrës

Super gjendje

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Pri 12:28 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Renault clio

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 20:34 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Shitet Renault clio ne super gjendje

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 18:41 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Durrës

Super gjendje

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Pri 15:41 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

Okazion

1 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 14:54 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Durrës

Super gjendje

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Pri 22:17 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

3300 euro 1.5 nafte

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Jeni duke kerkuar per Renault Clio ne Shitje? Kerko njoftime per Renault ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju ne mesin e mijera njoftimeve.


Blej Renault Clio ne Shitje ne MerrJep.al


Mijera njoftime per Renault Clio ne shitje me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Renault Clio te modeleve te ndryshme ne shitje si: Renault Clio, Renault Coupe, Renault Escape, Renault Fuego, Renault Fluence, Renault Express, dhe shume te tjere me ofertat ,e te mira. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per makina te perdorura apo te reja ne shitje.


Shit Renault Clio ne MerrJep.al


Keni Renault Clio qe dehshironi te shisni? Krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht ne Gjithe Shqiperine. Shperndaj njoftime ne MerrJep.al dhe gje bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione