Fier | Automjete | Makina | Renault

Clio , 287
Coupe , 1
Espace , 42
Express , 1
Kadjar , 1
Kangoo , 45
Laguna , 48
Master , 11
Megane , 148
Modus , 11
R 19 , 1
Scenic , 150
Thalia , 1
Trafic , 6
Twingo , 23
Twizy , 1
Vel Satis , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Renault | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:30 Dyqani ,

Renault Megane 1.5 dci

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:28 ,

Renault benzin+gas automat

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:31 ,

okazion megane 1.9 naft 6 marsha dci mundesi nderrimi

Historiku i makinës

1 591 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:28 ,

Renault 4x4

Historiku i makinës

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:27 ,

Ne super gjendje

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:18 ,

Renault clio 1.4 Gaz/Benzin

Historiku i makinës

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 22:49 ,

reno 1.5 nafte 2007

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 22:49 ,

Reno scenic 2007 1.5 nafte 210000 mij km

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 22:48 ,

Renault scenic 1.5 nafte 2007

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 14:50 ,

Renault Modus 1.6 Benzin Automat

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 10:43 ,

Renault Modus 1.5 dci

Historiku i makinës

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 16:05 ,

reno 1.5 nafte 2007

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 12:32 ,

Reno Clio 2008 benzin-gas

Historiku i makinës

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 14:43 ,

Shitet

Historiku i makinës

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 14:26 ,

Renault Kangoo

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Qer 14:26 ,

Renault Kangoo

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Qer 14:26 ,

Renault Kangoo

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Qer 14:26 ,

Renault Kangoo

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Qer 14:26 ,

Renault Kangoo

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Qer 14:26 ,

Renault Kangoo

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Qer 14:26 ,

Renault Kangoo

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Qer 14:26 ,

Renault Kangoo

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Qer 13:40 ,

Renault Clio

Historiku i makinës

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 14:43 ,

Renault Kangoo

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Qer 01:35 ,

Renault Twingo

Historiku i makinës

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Maj 15:14 ,

Renault twingo

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 10:35 ,

Makina shitet

Historiku i makinës

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 10:10 ,

shitet / nderrohet

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 08:21 ,

reno clio 1.2 benzin

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Maj 22:55 ,

Cmim okazion

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 16:48 ,

Renault megane cabrio

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 18:29 ,

Renault espace

Historiku i makinës

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 18:17 ,

Clio 1 milion lekë

Historiku i makinës

1 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 16:30 ,

Renault Laguna 1.9 Naft-2003-manual-letra te paguara

Historiku i makinës

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 09:56 ,

Renault Clio

Historiku i makinës

1 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 11:12 Dyqani ,

RENAULT MEGANE SCENIC 2007 1.5 NAFTE

Historiku i makinës

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 11:49 Dyqani ,

RENAULT SCENIC 2008 1.6 GAZ BENZINE

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Pri 11:46 Dyqani ,

RENAULT MEGANE 2006 1.6 GAZ BENZINE

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Pri 11:16 ,

Renault Clio 1.4 benzin Manuale 2001 Letra 1 vit

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 22:48 ,

Okazion Renault Megan

Historiku i makinës

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 21:45 ,

Renault Clio

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Pri 00:45 ,

reno clio

Historiku i makinës

1 400 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 18:22 ,

Renault 1.2 benzin

Historiku i makinës

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 00:26 ,

Okazion

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Mar 09:54 ,

Renault Clio 1.5 naft

Historiku i makinës

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 21:46 ,

OKAZION Renault

Historiku i makinës

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 22:24 ,

Okazion.

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Renault | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione