OKAZIOON OPEL CORSA AUTOMAT

2 500 EUR

Shitet nga: Ilir 25 Nën 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
SHITET OPEL CORSA 1.0
KARBURANTI -BENZINE
KAMBIO- AUTOMATIKE
KILOMETRA-109 MIJ
NGJYRA-E ZEZË
VITI- 2004 -2005
DYER -3
TARGA -SHQIPTARE
LETRAT E PRERA PER 1 VIT
VAJ , FILTRA TE NDRRUARA DHE TE GJITHA SHERBIMET TE REJA
MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
NUK KA NEVOJ PER ASNJE LLOJ SHERBIMI
SHUME E PERSHTACME PER QYTET
DHE KONSUMON PAK KARBURANT
CMIMI -----2500 EURO
VETEM SHITET NUK NDRROHET !
TELEFON - WHAT'SAPP 0697021330
Leaflet
Në fillim