Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Të gjitha në Tiranë

Adam , 7
Agila , 165
Ampera , 1
Antara , 196
Arena , 1
Astra , 2375
Calibra , 6
Campo , 8
Combo , 103
Corsa , 2552
Frontera , 46
GT , 1
Insignia , 195
Kadett , 5
Manta , 2
Meriva , 703
Mokka , 11
Monterey , 8
Movano , 15
Omega , 24
Senator , 2
Signum , 78
Sintra , 7
Tigra , 83
Vectra , 477
Vivaro , 44
Zafira , 1271

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:18
Linku:
Makina , Tiranë

Opel Corsa 2020 Full Automat - Techology pack

18 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Mar 13:46
Linku:
Makina , Tiranë

Opel Astra 2011 perfekte Landi Renzo G/B

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:54
Linku:
Makina , Tiranë

Opel vivaro frigoriferik

5 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999

Sot 14:02 Makina , Tiranë

Opel astrra

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:42 Dyqani Makina , Tiranë

Opel Zafira

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:38 Dyqani Makina , Tiranë

Opel Meriva manuale 1.7 nafte

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Tiranë

Opel ASTRA

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Tiranë

Opel ASTRA

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.8 Benzin/Gaz

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

shitet opel corsa 1.3 cdti 2008 nafte

3 700 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:18 Makina , Tiranë

OKAZION Opel corsa benzin 1.0 2007 0693585393

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA 1.3 NAFT MANUAL VITI 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

OPEL INSIGNIA AUTOMAT VITI 2009 NAFT

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

Opel Astra.TT CABRIO 1.8 Benzin Super Gjendje 3995 €����

3 995 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:14 Makina , Tiranë

Opel corsa benzin 1.0 2007 i pershtathsem per kategorin A

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:08 Makina , Tiranë

Shitet opel zafira 6+1 nafte e 2001 dokumente te rregullta

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Makina , Tiranë

OPEL ATOMAT GAZ BEZIN 1.4 GJENDJE MIR

1 500 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:02
Linku:
Makina , Tiranë

Opel Antara 4x4 2.0 2009 Nafte - Automatik

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:01 Makina , Tiranë

Opel Corsa.1.4…AUTOMAT. ����4680 € ����

4 680 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:59 Makina , Tiranë

Opel Corsa 1.2 Benzin Gaz

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:54 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA

5 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:54 Makina , Tiranë

Opel

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:48 Makina , Tiranë

Shitet Opel Antara viti 2007 motorr 2.0 nafte automat

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:42 Makina , Tiranë

Shitet Opel Insignia Benzine+Gaz 2009

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:40 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL ANTARA AUTOMAT 2.0 NAFTE FULL OPSIONE

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:39 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA 1.4 BENZINE

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:38 Makina , Tiranë

Opel meriva okazion i diskutueshem

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:37 Makina , Tiranë

Opel

2 250 EUR

Sot 12:37 Dyqani Makina , Tiranë

Opel corsa d 1.4 benzine K. Automatike 2008 Me dogane

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:31 Makina , Tiranë

Opel Antara viti 2008 Automatike

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:31 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.9 naft viti 2005

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:29 Makina , Tiranë

ULJE CMIMi SHITET OPEL CORSA ECCO FLEX 1.3 DIESEL

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:21 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.7 Cdti

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:14 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL INSIGNIA CDTI 2.0 NAFTE 2011 KAMBIO AUTOMATIKE

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:39 Makina , Tiranë

PJESE kembimi Opel Corsa benzin+nafte

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:18
Linku:
Makina , Tiranë

Opel Corsa 2020 Full Automat - Techology pack

18 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

OPEL VIVARO 1.9 NAFTE 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 02:25 Dyqani Makina , Tiranë

Opel Corsa Me qera , 13euro dita

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:52 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA *COSMO*

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 00:37 Makina , Tiranë

Opel Meriva Kamio Automatike Viti 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:31 Makina , Tiranë

Auto

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:30 Makina , Tiranë

Shitet okazion opel corsa automat 1 benzine

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:29 Makina , Tiranë

Opel Astra

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:23 Makina , Tiranë

Opel Corsa D

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 Makina , Tiranë

Opel Astra

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 Makina , Tiranë

Opel Corsa Benzin Gaz

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:42 Makina , Tiranë

OPEL INSIGNA AUTOMAT

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:06 Makina , Tiranë

OKAZION OPEL ASTRA

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:03 Makina , Tiranë

Automat 1.4 Benzin + Gas 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:40 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:40 Makina , Tiranë

Opel astra 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:17 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA OKAZION

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:24 Makina , Tiranë

Shitet Opel Astra 0676742990

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione