Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Corsa Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel Corsa | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:07 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

OKAZION

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:17 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

U shit✅Opel Corsa ����

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:33 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:21 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa d EcoFlex super ekonomik per qytet

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:19 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:11 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

OPEL CORSA 1.3 naft. 2012

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

OKAZION OPEL CORSA 1.3 NAFTE 2007 MANUAL ���� 3400€

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:55 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

��OPEL CORSA AUTOMAT GJENDJE PERFEKT 1.4 BENZINE��

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:10 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 12:27 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Shes makine Opel Korsa

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 08:43 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

OPEL KORSA ME NAFT 1.3 TEK DER SUPERGJENDJE

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 23:53 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Shitet Opel Corsa-2699 Euro

2 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 17:10 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Shitet

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 16:17 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

OPEL CORSA AUTOMAT 1.2 BENZIN E 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 15:30 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Shitet Opel Corsa

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Maj 08:07 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa

5 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
22 Maj 15:55 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

opel corsa 1.3 nafte 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 09:40 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

opel corsa 1.3 nafte 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 13:28 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa 1.2 benzine 2019

12 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Maj 17:46 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa.1.4.B.AUTOMAT Super Gjendje 4595 €��������

4 595 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
20 Maj 04:09 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Shitet Opel Corsa

4 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Maj 04:09 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Shitet

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 16:55 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa Me qera , 13euro dita

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
18 Maj 22:41 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa 1.3 Nafte

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Maj 14:25 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel corsa gaz benzin

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 07:40 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

opel corsa 1.3 nafte viti 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 03:28 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

opel corsa 12/1994 benzin (500 mije lek te vjetra)

50 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 07:30 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

opel corsa 1.3 nafte 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 21:33 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

opel corsa 1.3 nafte 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 18:34 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

opel corsa 12/1994 1.2 benzine

50 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 11:59 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

ope corsa 1.3 nafte 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 20:28 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa Super Gjendje ! OKAZIONN

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 16:37 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

opel corsa 1.3 nafte 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 16:08 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa 1.4

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 13:45 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Shitet Opel Corsa

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 08:17 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

PJESE kembimi Opel Corsa benzin+nafte

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
12 Maj 12:19 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

opel corsa

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 21:48 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel corsa

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 12:26 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

opel corsa 1.3 nafte

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 09:46 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Okazion!

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 23:43 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

opel corsa 1.3 nafte 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 16:39 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

OPEL CORSA URGJENTE

2 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Maj 08:03 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

opel corsa 1.3 nafte

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 07:59 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

opel corsa 1.3 nafte

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 14:16 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Shitet Opel - Corsa 1.2 Benzin gaz

3 799 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 16:50 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

DISQE ALUMIN 15* OPEL okazine

160 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 13:43 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

opel corsa 1.3. nafte

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 21:45 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel corsa

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 19:09 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

OPEL CORSA, VITI 11/2009, MANUALE, MOTORR 1.2 BENZINE+GAZ

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
06 Maj 12:11 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel corsa

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel Corsa | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione