Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel Corsa ne Shitje | Ofertat ne Gjithe Shqiperine


Blej Opel Corsa ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Opel Corsa te ri apo të përdorur në shitje. Gjej Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne Merrjep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve online.Sot 01:38 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa Me qera , 13euro dita

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:50 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Shitet Opel Corsa , Okazion

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:13 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:07 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel Corsa 1.7 naft

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

benzin gas

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:42 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

OPEL CORSA 1.2 BENZIN AUTOMAT VITI 2002

2 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:10 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel Corsa 1.2 2012

3 780 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:46 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

OKAZION

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:16 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

OPEL CORSA OKAZION

3 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:16 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

SHITET OPEL CORSA

3 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:16 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

OKAZION OPEL CORSA

3 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:11 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vlorë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:09 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa 1.2 B+Gaz 2010,

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:09 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel corsa b/gaz

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:43 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa 1.3 Nafte

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:05 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa nafte 2013

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:32 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:25 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Elbasan

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr me 4 pistona.

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:29 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

❇️OKAZIOOON OPEL CORSA 1.4 BENZIN ❇️

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:08 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vlorë

Opel corsa 1.3 multijet viti 2008

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:17 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

OPEL CORSA OKAZION

3 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 14:17 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

SHITET OPEL CORSA

3 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 14:17 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Lushnjë

OKAZION OPEL CORSA

3 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 14:07 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

OPEL CORSA AUTOMAT 1.2 BENZIN E 2002

2 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:22 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

OKAZJON OPEL KORSA ME NAFT 1.3 TEK DER SUPERGJENDJE

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:13 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel corsa 1.2 benzin Automat 2008 113 mij km

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 12:12 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel Corsa 1.3 Naft Automat Gjermanie Fulle

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:41 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Opel corsa 1.3 Nafte

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:08 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel corsa 1.2 benxin manual viti 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:19 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Korçë

opel corsa (benzin gaz)

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:01 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vlorë

opel corsa benzin gaz suoer gjendje

3 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:45 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkodër

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr zinxhir 4 pistona.

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 07:44 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Sarandë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr zinxhir 4 pistona.

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 07:41 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Pogradec

Mundësi nderrimi▪︎Opel Corsa1.2 Benzine 2011.Motorr zinxhir

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 07:37 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Korçë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr zinxhir 4 pistona.

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 07:36 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjirokastër

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr me 4 pistona.

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 07:32 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr zinxhir me 4 pistona.

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 01:43 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Korçë

Opel Corsa

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 20:22 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel corsa 1.3 nafte 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 14:49 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vlorë

OKZION

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Qer 14:49 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa nafte 2013

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 12:31 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa 1.3 Naft Manual 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 10:15 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkodër

Opel corsa

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 21:46 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Shitet

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Qer 21:13 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Shitet

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Qer 20:00 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Shitet urgjent opeli

800 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 18:51 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Shitet Opel Corsa 1.2,2500euro i diskutueshem

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 14:12 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Shitet

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 12:00 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Opel corsa 1.2

1 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 11:29 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa d EcoFlex super ekonomik per qytet

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Njoftimet per Opel Corsa në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Opel Corsa të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Opel Corsa nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Opel Astra ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Opel Corsa ne MerrJep.al


Keni Opel Corsa që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Opel ne Shitje.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione