Shitet nisan mikra

3 100 EUR

Shitet nga: Armando 22 Nën 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Micra
Shitet nisan micra e sapo ardhur nga italia me dogane te paguar ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike goma te mira pasqyrat me buton xhama elektrik me 2 celsa
Armando
0695323648
Leaflet
Në fillim