Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Nissan Të gjitha në Durrës

100 NX , 2
240 SX , 1
280 ZX , 1
370Z , 1
Almera , 43
Altima , 1
Armada , 1
Bluebird , 1
Cabstar , 4
Cargo , 1
Cherry , 1
e-NV200 , 1
Interstar , 1
Juke , 13
King Cab , 1
Kubistar , 2
Leaf , 2
Micra , 210
Murano , 12
Navara , 80
Note , 31
NV200 , 1
Patrol , 7
PickUp , 1
Pixo , 6
Primastar , 6
Primera , 41
Qashqai , 246
Qashqai+2 , 33
Sentra , 10
Serena , 1
Terrano , 21
Vanette , 4
X-Trail , 61

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Nissan | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 07:08
Linku:
Makina , Durrës

Nissan Qashqai

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 19:34 Makina , Durrës

SHITET NISAN QASHQAI 1.5 TDCI NAFT VITI 2007

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:27 Makina , Durrës

Qashqai 2009 2.0 GAZ/Benzinë, Automat

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:34 Dyqani Makina , Durrës

Nissan qashqai

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:08 Makina , Durrës

Nissan Qashqai 2.0 Nafte Automatik Viti 2009 Zvicra

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:07 Dyqani Makina , Durrës

OKAZION����NISSAN PATHFINDER 2.5 DIESEL AUTOMAT����NDRROHET

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:39 Makina , Durrës

Shes nissan micra 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:52 Makina , Durrës

Nissan Qashqai+2

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 Makina , Durrës

NISAN NOTE,,,1.5,,NAFTE,,,2009,,,nga ZVICRA,,,

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:55 Makina , Durrës

Nissan Qashqai

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:54 Makina , Durrës

Nissan Qashqai 4x4 Automat

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:12 Makina , Durrës

Nisan Qashkai

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:17 Makina , Durrës

Nisan micra automatic

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:26 Dyqani Makina , Durrës

Nissan qashqai

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:24 Dyqani Makina , Durrës

Nissan Qashqai

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:14 Dyqani Makina , Durrës

Nissan Qashqai 2.0 dCi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:13 Dyqani Makina , Durrës

Nissan Qashqai 2.0 dCi N-Tec

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:13 Dyqani Makina , Durrës

Nissan Qashqai +2 2.0 dci

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 Makina , Durrës

NISSAN. 2016 12 000 euro

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:38 Makina , Durrës

Nissan qashqai 2.0 diesel automatik.

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:13 Makina , Durrës

Nisan

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 17:13 Dyqani Makina , Durrës

Nissan Qashqai+2- 2.0 nafte- automatike

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:09 Makina , Durrës

Nissan Qashqai 198 mi km origjinale 0689400000

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:52 Dyqani Makina , Durrës

Nissan qashqai

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:08
Linku:
Makina , Durrës

Nissan Qashqai

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 11:56 Makina , Durrës

Shitet Nissan Patrol

18 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Mar 09:19 Dyqani Makina , Durrës

Nissan Pathfinder 2.5 Dci Facelift 2011 Zvicra ����

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 13:55 Makina , Durrës

Nissan Rogue 2.4 benzin motor i thjesht automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 20:03 Makina , Durrës

Shitet nisan qashqai automatik

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 11:51 Makina , Durrës

Nisan Qashqai 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 11:51 Makina , Durrës

Nisan Qashqai 2007

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 15:53 Makina , Durrës

Nissan qashqai 4x4

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 15:20 Makina , Durrës

Nisan Note

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 15:17 Makina , Durrës

Nissan Note

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 09:17 Dyqani Makina , Durrës

Nissan qashqai

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Mar 13:52 Makina , Durrës

Nissan Qashqai +2

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Mar 00:08 Makina , Durrës

Nissan Patrol GL 2009

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Mar 23:50 Makina , Durrës

Shitet Nissan Patrol GL 4x4 2009 Ne gjendje perfekte!

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Mar 22:53 Makina , Durrës

SUPER OKAZION

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 12:04 Makina , Durrës

Nissan x trail CMIMI DISKUTUSHEM

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 12:54 Makina , Durrës

Pathfinder Navara Hilux L200

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 12:27 Makina , Durrës

Shitet nisan qashqai 1.6 benzin gaz

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 11:17 Makina , Durrës

Nisan

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Mar 21:58 Makina , Durrës

��Nissan Qashqai 4x4�������� ��2.0 Nafte

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 15:54 Dyqani Makina , Durrës

Nissan Qashqai

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Mar 13:50 Makina , Durrës

Nissan Qashqai 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 12:36 Makina , Durrës

durres

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 10:30 Makina , Durrës

Shitet nisan qashqai 1.6 benzin gaz

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 20:05 Makina , Durrës

Shitet nisan qashqai 1.6 benzin gaz

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 09:05 Dyqani Makina , Durrës

Shiturr Nissan Qashqai 2.0 naft Automatik 4x4

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 18:46 Makina , Durrës

Shitet nisan qashqai 1.6 benzin gaz

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Nissan | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione