Nissan micra 1.5 dizel 2004

Shitet nga: Heneri 05 Tet 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
Nisan micra
1.5 naft kamjo manuale
Viti 2004
Letrat e paguara pothujse per nje vit
Xhamat dhe pasqyrat elektrike 4 gomat e reja vaj filtra xheneike te gjitha te nderruara 190 mi kiloemtra drita xeno bixeno shum ekonomike gjendje prefekte ska nevoj per asnje sherbim me te vogel cmimi 2600 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim