MOTORR 1.5 NAFTE MANUAL 2004

2 600 EUR

Shitet nga: Heneri 05 Tet 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Micra
Nisan micra
1.5 naft kamjo manuale
Viti 2004
Letrat e paguara pothujse per nje vit
Xhamat dhe pasqyrat elektrike 4 gomat e reja vaj filtra xheneike te gjitha te nderruara 190 mi kiloemtra drita xeno bixeno shum ekonomike gjendje prefekte ska nevoj per asnje sherbim me te vogel cmimi 2600 euro i diskutueshem
Leaflet
Në fillim